پیچ و رولپلاک سنگ نما در صباشهر نماشویی و راپل کار صباشهر

پیچ و رولپلاک سنگ نما در صباشهر، نماشویی و شستشوی نما در صباشهر و به طور کلی خدمات راپل در صباشهر یکی از زمینه های کاری شرکت نماسازان پیشرو بوده که در اسرع وقت و با بهترین کیفیت قابل انجام می باشد. این کار توسط طناب انجام شده و به داربست نیازی نمی باشد.

در این مقاله راجع به تمامی این موارد اشاره شده و شما می توانید با ورود به هر بخش به طور کامل راجع به هر مورد مطالعه بفرمایید.

پیچ و رولپلاک نما در صباشهر

یکی از مشکلات رایجی که امروزه تمامی ساختمان ها با آن دست و پنجه نرم می کنند، ریزش و افتادن سنگ از نمای ساختمان است. دلایل مختلفی برای شل شدن و افتادن سنگ نما وجود دارد. عمده ترین این دلایل استفاده از سیمان خشک حین سنگ کاری، نشست ساختمان و باد و طوفان می باشد.

کاملترین توضیحات در این مورد را اینجا بخوانید:

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

خطرات جانی و مالی ناشی از افتادن سنگ نما این موضوع را بسیار چالش بر انگیز کرده است. اما راه چاره برای رهایی از این دغدغه بزرگ فقط و فقط پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما است. نماسازان پیشرو شرکت مجری پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب و بدون داربست بوده که با رزومه ای قوی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

چنانچه سنگی از نمای شما دچار ریزش شد به طور قطع می بایست همه سنگها را محکم نمود. چرا که ریزش یک سنگ به نوعی اعلام هشدار در مورد ضعف کل نما است.

برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در صباشهر کافی است با ما تماس بگیرید. برای براورد هزینه و توضیحات یا می بایست از کار بازدید شود و یا از نما عکس ارسال شود.

برای پیچ و رولپلاک سنگ نما در صباشهر با شماره 09128316620 تماس بگیرید.

ســـوالات متـــداول

پیچ رولپلاک نما چیست؟

پیچ رولپلاک نما کاری است که برای محکم کردن سنگ های نما و جلوگیری از افتادن و بروز خطرات جانی و مالی انجام می شود.


5/5


(1 نظر)

چه زمانی به پیچ و رولپلاک نما نیاز داریم؟

به محض مشاهده شل شدن یا درز باز کردن سنگ های نمای ساختمان اقدام به اجرای پیچ رولپلاک نما امری واجب است. هر چند که بهترین راه، پیشگیری از افتادن سنگ نما است.


5/5


(1 نظر)

چرا انجام پیچ کردن سنگ نما ضرورت دارد؟

افتادن سنگ نما علاوه بر خطرات جانی و مالی که در پی دارد، درنگ در انجام تثبیت سنگ ها باعث صرف هزینه بیشتر برای ترمیم قسمت های افتاده می شود. متاسفانه امروزه به دلیل ساخت و ساز های بسیار زیاد و همچنین استفاده از سیمان خشک باعث شده ریزش سنگ نما دیر و زود داشته باشد اما سوخت و سوز خیر!


5/5


(1 نظر)

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست توسط چه کسانی انجام می شود؟

خدمات پیچ رولپلاک نما می بایست توسط راپل کارانی انجام شود که علاوه بر تسلط بر متد راپل، دارای تجربه کافی در زمینه پیچ رولپلاک نما باشند. دانش کافی در کار با ادوات این حرفه و وجدان کاری از دیگر شرایط انجام دهندگان این امر می باشد. 


5/5


(1 نظر)

اجرای پیچ رول پلاک نما با طناب یا با داربست؟

امروزه کار با طناب در ارتفاع یا همان راپل جایگزین کار روی داربست شده است. علاوه بر ایمنی و دردسر کم راپل نسبت به داربست، بزرگترین مزیت این روش هزینه کمتری است که کارفرما پرداخت می نماید. با انجام کار توسط طناب و عدم نصب داربست جلوی تردد گرفته نشده و همچنین راه دزد به منزل شما میسر نمی گردد!


5/5


(1 نظر)

نحوه محاسبه قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان چگونه است؟

برای براورد هزینه یا می بایست از کار بازدید به عمل آید و یا شما مشتری محترم تصویر نما را برای ما ارسال نمایید. در نهایت با توجه به مشخصات نما یک قیمت به صورت کنتراتی به شما اعلام خواهد شد. لازم به ذکر است که قیمت به صورت دانه ای و متر مربعی به دلایل منطقی که وجود دارد، مقدور نمی باشد.


5/5


(1 نظر)

آیا مجریان پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بیمه هستند؟

تمامی پرسنل گروه کار در ارتفاع نماسازان پیشرو بیمه مسئولیت یا همان بیمه حوادث بوده و این بیمه نامه به سمع و نظر کارفرما قبل از شروع کار خواهد رسید. فلذا شما در قبال کارکنان کوچکترین مسئولیتی نخواهید داشت.


5/5


(1 نظر)

آیا محکم کاری سنگ نما دارای گارانتی می باشد؟

خدمات تثبیت و محکم کردن سنگ های نما توسط پیچ رولپلاک دارای 5 سال گارانتی کتبی می باشد. چنانچه به مدت 5 سال سنگی از قسمت های پیچ شده ریزش نماید ما موظف به ترمیم رایگان آن قسمت از نما خواهیم بود.


5/5


(1 نظر)

آیا سنگ های افتاده نما نصب خواهد شد؟

پس از اجرای تثبیت سنگ های نما توسط پیچ رولپلاک نما نوبت به ترمیم قسمت های ریزش کرده خواهد رسید. ابعاد سنگ ها توسط پرسنل به شما اعلام می شود. شما سنگ های مربوطه را تهیه کرده و پرسنل آن ها را نصب خواهند نمود.


5/5


(1 نظر)

آیا قبل از شروع کار قرارداد منعقد خواهد شد؟

قبل از شروع کار پیچ و رولپلاک نما، قرارداد بسته خواهد شد و روز شروع کار یا قبل از آن به شما تقدیم خواهد شد. حالت دیگر این است که در انتهای کار فاکتور به شما داده خواهد شد. تمامی موارد در این قرارداد یا فاکتور ذکر می گردد.


5/5


(1 نظر)

پیچ های مورد استفاده دارای چه ویژگی هایی هستند؟

پیچ های مورد استفاده در کار تثبیت سنگ نما از جنس گالوانیزه و ضد زنگ می باشد. طول پیچ ها بستگی به ضخامت سنگ دارد. در 90 درصد مواقع ضخامت سنگ های امروزی بین 1/5 تا 2 سانت می باشد. بهترین ابعاد برای این سنگها پیچ 5 سانت است. پیچ بلندتر ممکن است ملات را رد کرده و گیرایی نداشته باشد.


5/5


(1 نظر)

برای دیده نشدن پیچ ها و زیبا سازی چه کاری انجام می شود؟

پس از اجرای کار پیچ رولپلاک نما به منظور از بین نرفتن زیبایی نما می بایست روی پیچ ها بتونه شود. بتونه مورد استفاده می بایست به گونه ای باشد که هم رنگ سنگ نما باشد و ظاهر نما را از بین نبرد. بتونه توسط سیمان سفید و پودر رنگ به گونه ای ترکیب خواهد شد که تا جای ممکن همرنگ درآید. برای بتونه کاری، پیچ ها می بایست به اندازه 2 تا 3 میلیمتر به داخل سنگ هدایت شده تا بتونه هم سطح سنگ قرار گیرد.


5/5


(1 نظر)

حوزه فعالیت ما در چه مکان هایی است؟

گروه کار در ارتفاع نماسازان پیشرو با داشتن 5 شعبه در تهران از سال 1388 تا کنون در حال خدمت رسانی در زمینه خدمات راپل علی الخصوص خدمات پیچ رولپلاک نما می باشد. حوزه کاری ما در تمام نقاط تهران و حومه و کرج و توابع می باشد. گفتنی است چنانچه حجم کار بزرگ باشد در تمام نقاط کشور آماده خدمت رسانی می باشیم.


5/5


(1 نظر)

مقالات مربوط به پیچ رولپلاک نما

اصول و قواعد

نمونه قرارداد

شستشوی نمای ساختمان در صباشهر

برای شستن و تمیز کردن انواع نماهای سنگی، آجری، سیمانی، کامپوزیت، چوبی و … در صباشهر می توانید با شرکت نماسازان پیشرو تماس بگیرید. روال شستشو برای نماهای مختلف و بسته به میزان تمیزی و کثیفی نما آن هم در صباشهر متفاوت می باشد.

توضیحات جامع را در اینجا مطالعه بفرمایید:

نماشویی ساختمان

روش های نماشویی مختلف بوده اما بهترین راه برای این موضوع استفاده از واترجت می باشد. شستشوی نما با واترجت بهترین و کم هزینه ترین روش محسوب می شود.

 

نظافت نمای ساختمان در صباشهر با طناب انجام شده و به هیچ وجه نیاز به داربست ندارد. از همین رو قیمت انجام کار به صرفه بوده و ساکنین عزیز در صباشهر می توانند حداقل سالی یک بار این کار را برای حفظ زیبایی نما انجام دهند.

برای نماشویی و شستشوی نما در صباشهر با شماره 09128316620 تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که انتخاب درست یک شرکت نماشویی ساختمان بسیار حائز اهمیت می باشد. در صورت انتخاب شرکت ها و افراد بی تجربه علاوه بر درست انجام نشدن کار ممکن است شما را با هزینه های جانبی گزافی مواجه نماید.

برای مطالعه راجع به بخشهای مختلف این کار می توانید مقالات زیر را مطالعه نمایید.

مقالات مربوط به شستشوی نما

شستن باطناب

نماشویی سیمان

نماشویی کامپوزیت

قیمت هزینه

نماشویی شیشه

نماشویی آجر

واترجت نما

نماشویی سنگ

راپل کار و خدمات راپل در صباشهر

علاوه بر شستن نمای ساختمان و پبچ و رولپلاک نما در صباشهر، تمامی فعالیت های در ارتفاع و نمای ساختمان در این منطقه قابل انجام است. به شخصی که امور در ارتفاع را با طناب انجام می دهد راپل کار گفته می شود. خدمات راپل قابل ارائه در صباشهر به شرح زیر است.

 

برای درخواست راپل کار برای انجام خدمات راپل در صباشهر با شماره 09128316620 تماس بگیرید.

مقالات مربوط به خدمات راپل

خدمات راپل

کار با طناب

تعمیر نما

برای دیدن نمونه کارها می توانید از صفحات آپارات و یوتیوب ما دیدن نمایید.

گالری تصاویر

5/5 (1 نظر)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تماس با ما