گروه کار در ارتفاع

نماســـازان پیشـــرو

گروه کار در ارتفاع نماسازان پیشرو در سال 1388 در تهران شروع به فعالیت نمود و با افتخار جزء 5 شرکت اولی هستیم که پس از ورود rope access (کار با طناب) در ایران وارد این عرصه شده ایم.

در طی این سالها گروه ما حدود 9000 پروژه به اتمام رسیده را در کارنامه خود می بیند. فعالیت های ما نه تنها در تهران بلکه در حومه تهران و همچنین در سراسر ایران می باشد. کار با بزرگان ساخت و ساز، ارگان های دولتی، هتل ها، مجتمع های مسکونی و …. در این سال ها کار ما بوده است. حوزه فعالیت های ما انجام تمامی کارهای در ارتفاع من جمله پیچ رولپلاک سنگ نما، شستشوی نما، رنگ آمیزی نما و فریم های پنجره ها، اجرای جلا رزین و نانو، پوشش درز انقطاع، نصب تابلو و بنر، جوشکاری، لوله کشی، اجرای ایزوگام و…. می باشد. همچنین در صورت نیاز مشتری و انجام کارهای فوق توسط داربست نیز میسر می باشد که البته با هزینه بیشتری انجام خواهد شد.

شایان ذکر است که پرسنل این گروه افرادی مجرب، دوره دیده و با سابقه کاری بالا می باشند. چرا که براین باوریم به دلیل در دید و در دسترس نبودن کارهای انجام شده، فقط و فقط نیروهای مجرب و با وجدان هستند که خیال مشتری را از بابت درست انجام شدن کار راحت می کنند.

همچنین تمام پرسنل دارای بیمه مسئولیت (حوادث) می باشند و در شروع کار طی قرارداد منعقد شده تمامی مسئولیت ها از کارفرما گرفته و به عهده پیمان کار (گروه ما) خواهد بود.

“مشتری قدیمی اعتبار ما و مشتری جدید افتخار ماست”

0/5 (0 نظر)

تماس با ما