بندکشی و درزگیری نمای ساختمان با طناب بدون داربست

بندکشی و درزگیری نمای ساختمان بدون داربست و با استفاده از راپل یا همان کار با طناب قابل انجام است. این خدمات به دلیل انجام بدون داربست کم هزینه بوده و در اسرع وقت و بدون مزاحت قابل اجرا خواهد بود. شرکت نماسازان پیشرو آماده خدمت رسانی در زمینه بندکشی و درزگیری نمای ساختمان می باشد.

اهمیت بندکشی و درزگیری نمای ساختمان

بندکشی و درزگیری نمای ساختمان یکی از مراحل مهم در ساخت و ساز است و اهمیت زیادی در زیبایی، عملکرد، و ایمنی ساختمان دارد. در زیر تعدادی از اهمیت‌های بندکشی نمای ساختمان را بررسی می‌کنیم:

 • زیبایی و طراحی: بندکشی نمای ساختمان به طراحی و زیبایی خارجی ساختمان کمک می‌کند. این فرآیند از جزئیات و جلوه‌های مختلفی برخوردار است که می‌تواند شکل نهایی ساختمان را بهبود بخشد و آن را به یک آثار هنری زیبا تبدیل کند.
 • عایق‌سازی و ایمنی: بندکشی و درز گیری نما به عنوان یک لایه حفاظتی می‌تواند از ساختمان در برابر عوامل جوی، از جمله باران، برف، و باد محافظت کند. این عملیات می‌تواند در بهبود عایق‌سازی ساختمان نقش داشته باشد و از ورود نمرات به داخل ساختمان جلوگیری کند.
 • طول عمر ساختمان: بندکشی و درزگیری نمای ساختمان می‌تواند به طول عمر ساختمان کمک کند. با ایجاد یک لایه محافظتی بر روی نما، می‌توان از فرسایش و خرابی نمای ساختمان به دلیل عوامل جوی جلوگیری کرد.
 • مقاومت در برابر نمرات و میکروب‌ها: بندکشی نمای ساختمان می‌تواند از نمرات، گرد و غبار، و حتی میکروب‌ها محافظت کند. این امر به بهبود کیفیت هوای داخلی ساختمان و حفظ سلامتی ساکنین کمک می‌کند.
 • بازده انرژی: اجرای درست بندکشی و درزگیری نما می‌تواند باعث بهبود بازده انرژی ساختمان شود. این فرآیند می‌تواند از افتراق حرارتی جلوگیری کرده و از انتقال گرما به داخل یا بیرون ساختمان کمک کند.
 • حفظ ارزش سرمایه‌گذاری: بندکشی نما می‌تواند به حفظ ارزش سرمایه‌گذاری در ساختمان کمک کند. یک نما با کیفیت و زیبا می‌تواند ارتقاء ارزش و جذابیت ساختمان را تضمین کند.
 • تأثیر بر تصویر برند: درزگیری نما نقش مهمی در تصویر برند یک سازمان یا افراد دارد. یک نما زیبا و مرتبط با محیط می‌تواند تأثیر مثبتی بر تصویر برند ایجاد کند.

بنابراین، بندکشی نمای ساختمان نه تنها به جلوه زیبایی کمک می‌کند بلکه از لحاظ عملکردی و ایمنی نیز اهمیت دارد.

کاربرد بندکشی نمای ساختمان

از درزگیری و یندکشی برای مقاصد مختلفی استفاده می شود. از آنجا حیطه کاری شرکت ما در ارتفاع و نمای ساختمان ها است در اینجا فقط به این موارد اشاره خواهیم کرد.

 1. بندکشی برای آجرهای نما
 2. بندکشی برای درز سنگ ها
 3. بندکشی برای رفع ترک نمای سیمانی
 4. بندکشی نما قبل از رنگ آمیزی نما
 5. بندکشی برای عایق کاری و آب بندی

این موارد مهمترین بخش هایی هستند که توسط شرکت نماسازان پیشرو صورت می پذیرد. به طور قطع استفاده از بندکشی کاربردهای بیشتری دارند.

روش های دسترسی به ارتفاع برای بندکشی و درزگیری

اجرای بندکشی و درزگیری در ارتفاع و نمای ساختمان ها و نقاط غیر قابل دسترس امروزه با روش های مختلفی قابل انجام است. ابتدایی ترین روش که همه با آن آشنا هستند استفاده از داربست است. اما دو روش جدیدتر برای کار در ارتفاع استفاده از راپل و دیگری کار روی کلایمر است. در زیر این روش ها را شرح خواهیم داد.

بندکشی درزگیری نما توسط داربست

داربست روشی مرسوم است که از دیر باز تا کنون برای کار در نقاط مرتفع استفاده می شود. انجام کار روی داربست به صورت عرضی انجام می شود. نصب داربست هزینه بردار بوده و برای کارهای با حجم بالا اصلا صرفه اقتصادی ندارد. همچنین ایمنی بسیاری پایینی داشته و امنیت ساختمان را به مخاطره خواهد انداخت.

با توجه به موارد مذکور و دیگر دلایل برای بندکشی نمای ساختمان در حال حاضر استفاده از داربست اصلا پیشنهاد نمی گردد.

استفاده از کلایمر برای بندکشی و درزگیری

کلایمر (climber) همان داربست معلق است که در ایران با نام بالابر نما یا قندوله نیز شناخته می‌شود. این محصول از یک سبد با طولی متغیر 2 تا 6 متر برخوردار است و از آن برای تمیزکاری، تعمیرات نمای ساختمان، بالابردن مصالح، جابه‌جایی تجهیزات کارگاهی و … استفاده می‌شود.

در واقع کلایمر جانشینی مناسب برای داربست‌های ساختمانی محسوب می شود. این دستگاه به‌ وسیله موتورهای وینچی که با سیم بکسل مخصوص به پایه‌های نگهدارنده‌ی آن متصل شده‌اند حرکت کرده و همچنین از ترمز اضطراری نیز برخوردار است.

استفاده از کلایمر جهت درزگیری نما معمولا برای ساختمان های بزرگ توجیه پذیر است. چرا که این دستگاه همانند نصب داربست هزینه بردار است.

انجام بندکشی و درزگیری نما با راپل یا طناب

روش سوم و در واقع بهترین روش برای انجام کارهای در ارتفاع استفاده از راپل است. راپل در واقع روشی است که به مجریان کار اجازه می دهد با استفاده از طناب به انجام کار بپردازند. راپل کارها برای انجام خدمات راپل نما باید دوره دیده باشند تا خطری آنها را تهدید نکند.

بندکشی نمای سیمانی ساختمان
بندکشی نمای سیمانی ساختمان

اجرای بندکشی نما با راپل ارزانتر و ایمن تر از روشهای قبلی است. هچنین هیچ مزاحمتی برای عبور و مرور به وجود نخواهد آورد. در جدول زیر می توانید روش های گفته شده را با هم مقایسه نمایید.

داربست طناب کلایمر
کاربرد برای تمامی ساختمان ها برای تمامی ساختمان ها برای ساختمان های بزرگ
قیمت بالا مقرون به صرفه بالا
ایمنی پایین بالا متوسط
سرعت کار متوسط بالا متوسط
مزاحمت مزاحم عبور و مرور هیچ مزاحمتی ندارد  گرفتن فضای پشت بام

 

نحوه اصولی بندکشی و درزگیری

بندکشی نما عملیاتی است که ارتباط مستقیم با ظاهر ساختمان دارد از همین رو باید توسط افراد کاربلد و مواد و ترکیبات بسیار مناسبی در نمای ساختمان ها انجام شود.

این عملیات از بیرونی ترین عملیات نمای ساختمان ها می باشد به همین دلیل باید خیلی تمیز و حرفه ای صورت گیرد تا به زیبایی نمای ساختمان آسیبی وارد نکند و به آن ظاهر زیباتری ببخشد.

برای این کار باید ابتدا مقدماتی را بر روی نمای ساختمان انجام داد. قبل از اقدام به تهیه ملات و بندکشی باید ابتدا عملیات زیرسازی نما را انجام داد به طوری که باید فواصل بین آجرها و سنگ های نماهای سنگی و آجری را به خوبی خالی کرد و آنها را مرطوب کرد تا خاصیت چسبندگی ملات بندکشی در آنها اضافه شود.

البته قابل ذکر است که عمق این شیارها باید در نماهای سنگی مقداری از نماهای آجری بیشتر باشد تا ملات به خوبی در آن جای گیرد و ریزش نکند.

انواع روش های بندکشی و درزگیری نما

بندکشی نما دارای مدل ها و انواع مختلفی از شکل ها و طرح ها از قبیل بندکشی محدب، بندکشی برجسته، بندکشی شیب دار، بندکشی صاف، بندکشی گود، بندکشی شیاردار و بندکشی لبه دار می باشد که انتخاب نوع آن بستگی به نوع ساختمان و مصالح به کار رفته و هدف ما در اجرای  آن دارد.

بندکشی صاف

بندکشی صاف ساده ترین نوع بندکشی نما می باشد و به این روش صورت می گیرد که بعد از خالی کردن و تمیز کردن مکان بندکشی، درزها و شکاف ها را با ملات بندکشی پر می کنند. سپس با ابزار مناسب مانند ماله آن را صاف و یک دست می کنند. این نوع بندکشی به صورت عمودی صورت می گیرد و دوام زیادی دارد و از نفوذ آب و گرد و غبار به دیوارها و شیارهای بندکشی شده جلوگیری می کند.

بندکشی برجسته

بندکشی برجسته نیز یکی دیگر از انواع روش های بندکشی عمومی است که معمار ساختمان ابتدا در آن درزها را با ملات پر می کند و سپس مرکز بندکشی را با مقداری آهک به سمت بیرون پر می کند که البته این برجستگی زیاد دوام ندارد و فقط به نما زیبایی زیادی می بخشد.

بندکشی محدب

بندکشی محدب یکی از انواع روش های بندکشی می باشد که بر زیبایی نما تاثیر زیادی دارد و ظاهر نما را مجلل می کند. در این نوع بندکشی نما فرد معمار ساختمان ابتدا درزها و شکاف ها را با ملات پر می کند و سپس با وسیله خاصی از ابزارهای ساختمان سازی یک شکل نیم دایره به آن ملات می دهد. این نوع بندکشی برای درزهای عمودی مناسب تر می باشد و زیبایی بیشتری نیز دارد.

بندکشی گود

بندکشی گود نوعی دیگر از روش های بندکشی است که ملات بندکشی در آنها به شکل عمودی است و به صورت کامل به داخل نما فشرده می شود. البته معماران ساختمان ها زیاد تمایل به استفاده از این روش ندارند زیرا در جلوه ظاهری بنا هیچ تاثیری ندارد و دارای عمر کمتری نیز می باشد.

بندکشی شیب دار

بندکشی شیب دار نوعی دیگر از روش های بندکشی می باشد که به صورت عمودی انجام نمی شود، بلکه معماران ساختمان ها باید ملات بندکشی را به سمت بیرون شیب دار کنند( البته این شیب نباید زیاد باشد). این نوع بندکشی بیشتر برای نماهای آجری و بندهای افقی نمای ساختمان ها استفاده می شود.

در این نوع از بندکشی نما، معمار ساختمان ابتدا درزها و شکاف ها را با ملات پر می کند و بعد با استفاده از مصالح مخصوص قبل از اینکه ملات خشک شود آنها را به اندازه دلخواه حدود یک سانتی متر در مکان های مناسب می فشارد تا شیب دار شوند.

بندکشی نمای آجری ساختمان
بندکشی نمای آجری ساختمان

متریال و ملات مناسب برای بندکشی و درزگیری

برای بندکشی نمای ساختمان باید از مواد و ترکیبات ویژه ای بهره گرفت و نباید آن را کار کم اهمیتی تصور نمود. باید از موادی استفاده کرد که استحکام و تراکم لازم را داشته باشند و به خوبی منبسط و منقبض شوند. همچنین این مواد باید فضای خالی بین نماهای مختلف سنگی و آجری را پر کنند تا دیگر آب و گرد و غبار به داخل نما و در نتیجه دیوارها نفوذ نکند.

ملات بندکشی نما باید شامل ریز دانه ها باشد تا بتواند به خوبی پشت نماهای آجری و سنگی را به نقاط بندکشی شده متصل کند. حصول این امر باعث می شود دیگر خاصیت درز و مویرگی تور در میان آنها به وجود نیاید تا در مرور زمان آب به داخل بنا و دیوارها نفوذ نداشته باشد.

برای یک عملیات بندکشی موفق، به طور معمول از انواع ملات های سیمانی، آهکی و در برخی موارد از ملات کامپوزیتی استفاده می شود. انواع ملات های استفاده شده برای بندکشی نما باید به گونه ای باشند که بعد از استفاده به خوبی منبسط شوند و درزها و شکاف های نما را به صورت کامل بپوشانند.

توصیه ما این است که حتی الامکان برای بهبود بندکشی و درز گیری نماهای سنگی و آجری، قبل از اجرا از شستشوی نمای آجری و شستشوی نمای سنگی استفاده شود.

بندکشی با ملات سیمانی

ملات سیمانی از ترکیب سیمان و ماسه به دست می آید که مقدار ماسه در این نوع ملات سه برابر سیمان می باشد. مقدار آبی که قصد داریم به این مخلوط اضافه کنیم باید بعد از زمان مناسبی به ترکیب ورز داده آنها اضافه گردد.

مهم ترین ماده استفاده شده برای بندکشی نمای انواع ساختمان ها با نماهای مختلف، سیمان اعم از سفید و یا سیاه می باشد. قطعا سیمان باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد و بتواند تمام شیارها را بپوشاند.

البته باید این موضوع مهم را نیز در نظر داشت که در صورت استفاده از سیمان برای بندکشی نما، باید عیار سیمان استفاده شده با نوع سیمانی که در ساخت ساختمان و سنگ کاری ها به کار برده شده است، یکسان باشد تا پایداری و دوام خوبی داشته باشد.

استفاده از سیمان سفید می تواند رنگ بصری بهتری به نما ببخشد وگرنه از لحاظ نوع تهیه و کیفیت ملات، سیمان سفید با نوع سیاه هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند.

بندکشی با مواد آهکی

ملات های آهکی که برای بندکشی نمای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد از ترکیب آهک و ماسه با سنگ ریزه هایی با اندازه مناسب به دست می آید. مقدار ماسه استفاده شده در این ملات دو برابر آهک می باشد که باید در ترکیب دوغاب اضافه شود.

برای استحکام بندکشی نما، چنانچه از ملات آهکی استفاده شود باید تا پنج روز بندهای موجود در نمای ساختمان( چه آجری و چه سنگی) آب داده شود و چنانچه از ملات سیمانی برای این بندکشی استفاده شده باشد باید تا ده روز این آب پاشی ادامه یابد و آنها را مرطوب کرد تا بندکشی به خوبی مقاوم شود.

پر کردن درزهای نمای ساختمان
پر کردن درزهای نمای ساختمان

بندکشی با پودر سنگ

گاهی اوقات نیز برای تهیه ملات بندکشی نما از مخلوط پودر سنگ، سیمان سفید و یا گاهی از سیمان سیاه استفاده می شود.

اضافه شدن پودر سنگ به سیمان مزایای خاص خود را دارد. جلوگیری از ایجاد ترک، درز و شکاف و عدم ایجاد شکاف در صورت ایجاد فشار و ضربه به نمای ساختمان از مزایای ترکیب پودر سنگ با سیمان می باشد.

به دلیل وجود پودر سنگ زمان چسبندگی سیمان در مدت کوتاهی انجام می شود به همین دلیل باید بعد از تهیه ملات حتما زودتر کار بندکشی نما را انجام داد تا ملات خشک و بلا استفاده نگردد.

مقدار پودر سنگ و سیمان برای تهیه ملات بندکشی باید یکسان باشد. اما چون گاهی برخی از افراد برای افزایش ملات به آن ماسه نیز اضافه می کنند باید کمی مقدار سیمان افزایش یابد تا استحکام و چسبندگی ملات بندکشی از بین نرود.

قابل ذکر است که چنانچه ملات تهیه شده کمی شل تر باشد باید به آن پودر سنگ اضافه کرد و در صورت سفت بودن( همگی اینها به نظر معمار ساختمان بستگی دارد) باید دوباره به آن کمی آب اضافه کرد تا مخلوط مورد نظر تهیه شود.

بهتر است ملات بندکشی استفاده شده برای نمای ساختمان را کمی سفت تر برداشت تا در هنگام ریختن در میان سنگ ها و آجرها به راحتی به پایین نلغزد و در سر جای خود بایستد و خشک گردد.

بندکشی با پودرهای آماده موجود در بازار

برخی از مالکان  و معماران ساختمان ها ترجیح می دهند از انواع پودرهای بندکشی خشک و آماده موجود در بازار استفاده کنند. دلیل این انتخاب این است که هم روند کار سرعت یابد و هم مشکلاتی در سفتی، نرمی و یا عیار ملات بندکشی ایجاد نشود و کار سریعتر پیش رود.

استفاده از انواع این پودرها برای بندکشی نما ساده است و فقط باید آنها را با میزان مناسبی از آب مخلوط کرد و مورد استفاده قرار داد.

این پودرهای خشک و آماده بندکشی دارای انواع مختلفی از قبیل پودرهای اسیدی، آنتی باکتریال، رنگی، پلیمری و.. می باشند که هر کدام دارای جنس، مواد ترکیبی و روش استفاده خاصی هستند. انواع مختلف این پودرها برای ساختمان هایی با نوع نما و موقعیت مکانی متفاوت استفاده می شوند.

پودرهای خشک بندکشی نما، ثبات حرارتی بالایی دارند و از رنگ های مختلفی تشکیل شده اند که می توان آنها را متناسب با رنگ سنگ و نمای ساختمان انتخاب کرد.

استفاده از پودر رنگ در بندکشی نمای ساختمان

در برخی از مواقع برای بندکشی نما از پودرهای رنگی و افزودنی های دیگر استفاده می شود تا رنگ ملات بندکشی به نمای ساختمان زیبایی و هماهنگی بیشتری بدهد.

درزگیری و بندکشی نمای ساختمان بدون داربست
درزگیری و بندکشی نمای ساختمان بدون داربست

البته باید دقت کرد که مقدار این پودر رنگی زیاد نباشد و خاصیت قلیایی نداشته باشد تا عمر طولانی بندکشی نما حفظ شود و اشعه های خورشید نیز به این بندها آسیبی وارد نکند.

همچنین در صورت استفاده بیش از اندازه از پودر رنگ ممکن است رنگ ملات تغییر کند و در نتیجه رنگ بندکشی دیگر آن همخوانی لازم را با رنگ نماها از قبیل آجری و یا سنگی نداشته باشد.

اهمیت عمق بندکشی

عمق بندکشی یکی دیگر از نکات مهمی است که باید مورد توجه قرار داد. عمق بندکشی در انواع نماها متفاوت می باشد به طور مثال بندکشی نمای آجری و یا نمای سیمانی و سرامیکی با هم متفاوت هستند. 

قبل از استفاده از ملات بندکشی نما باید حتما تمام درزها و شکاف های نمای ساختمان از سنگ ریزه، آهک، انواع مواد چسبنده، گرد و خاک و دیگر مواد و زواید پاک شود تا ملات به خوبی بتواند در میان درزها نفوذ کرده و مقاومت لازم را داشته باشد.

زمان مناسب برای بندکشی نمای ساختمان

طبق تحقیقات و نظرات کارشناسان، بندکشی نمای ساختمان باید در زمان مناسبی انجام شود. این کار باعث می شود تا کیفیت کار بالا رفته و عمر نمای بندکشی شده نیز افزایش یابد و متعاقبا تا سال ها نیازی به بندکشی مجدد وجود نداشته باشد.

بندکشی را باید زمانی حدودا چند روز بعد از اتمام کار نما و زمانی که هنوز ملات استفاده شده در نما و دیوارها محکم نشده است، انجام داد. بندکشی نما نباید در هوای خیلی گرم تابستان و یا زمان برف و باران انجام شود زیرا در این صورت بندکشی موفقیت آمیز نخواهد بود.

البته قابل ذکر است که برای بندکشی نمای ساختمان باید این موضوع را در نیز نظر داشت که اگر لازم شد که این کار در هوای خیلی سرد انجام شود باید در ساعات گرم روز انجام پذیرد و بندکشی را با هر وسیله ای گرم نگه داشت. برای اقدام به بندکشی در هوای خیلی گرم نیز باید بندکشی در ساعات سرد روز انجام شود و نمای بندکشی شده مرتبا مرطوب گردد تا خیلی سریع خشک نگردد. دلیل این موضوع این است که ملات درزگیری بتواند به خوبی منبسط گردد و درزها و شکاف ها را بپوشاند.

قابل ذکر است که هوای سرد و گرم (به دلیل انقباض و انبساط نامناسب ملات بندکشی) سبب از هم پاشیدن ملات استفاده شده در بندکشی نمای ساختمان می گردد و دیگر دوامی ندارد.

بندکشی و درزگیری نما با راپل و طناب
بندکشی و درزگیری نما با راپل و طناب

قیمت بندکشی و درزگیری نمای ساختمان

برای براورد هزینه و قیمت کار حتما باید از کار بازدید به عمل آید. عواملی همچون حجم کار، نحوه بندکشی، عمق درزها و ترک ها و موادی که قرار است استفاده شود، در قیمت دهی تاثیر گذارند.

برای این موضوع می توانید با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما در اسرع وقت خدمت شما برسند و توضیحات و قیمت را خدمت شما اعلام نمایند.

بیمه پرسنل مشغول به کار

انجام کارهای در ارتفاع و نمای ساختمان ها توسط راپل با اینکه کاملا ایمن می باشد، ترس و واهمه ای برای کارفرمایان در پیش دارد. هرچند که با گذشت زمان اعتماد به این روش در دل عموم بیشتر شده است.

به هر حال بیمه بودن تمامی کادر اجرایی در این کار امری واجب است. تمامی تکنسین های شرکت نماسازان پیشرو برای انجام کار بندکشی و درزگیری نمای ساختمان دارای بیمه حوادث(بیمه مسئولیت) هستند.

قرارداد بندکشی نمای ساختمان

برای انجام هر گونه کار علی الخصوص کارهای ساختمانی انعقاد قرارداد امری کاملا ضروری است. بسته شدن قرارداد باعث می شود خیال طرفین از هر جهت راحت باشد. همچنین با منعقد شدن قرارداد طرفین از مسئولیت های خود و طرف مقابل مطلع شده که این باعث بهبود در پیشرفت پروژه خواهد شد.

در قراردادی که شرکت نماسازان پیشرو برای انجام بندکشی و درزگیری نمای ساختمان با طناب تقدیم کارفرما خواهد کرد موارد زیر ذکر خواهد شد.

 1. ذکر مشخصات طرفین قرارداد
 2. موضوع پروژه همراه ریز جزئیات
 3. مبلغ قرارداد و زمان پرداخت قسط های مشخص شده
 4. تعهدات پیمانکار
 5. تعهدات کارفرما
 6. ذکر شماره بیمه پرسنل و سلب مسئولیت از کارفرما
 7. توضیحاتی که از قبل مورد تفاهم قرار گرفته است
کار روی نمای ساختمان آب بندی و بندکشی
کار روی نمای ساختمان آب بندی و بندکشی

بندکشی نمای ساختمان در تهران

شهر تهران به عنوان بزرگترین شهر کشورمان ایران امروزه بیش از پیش غرق در آلودگی های آب و هوایی و غبار ماشین ها قرار دارد. همچنین نشست ساختمان مزید بر علت شده تا در نما درز و ترک به وجود آید. از این رو بندکشی و درزگیری نمای ساختمان امری اجتناب ناپذیر است.

درزگیری و بندکشی نمای ساختمان با طناب در سراسر تهران و حومه تهران توسط شرکت ما یعنی گروه کار در ارتفاع نماسازان پیشرو قابل انجام می باشد. بندکشی نمای ساختمان در لواسان، رودهن، دماوند، پردیس، ورامین، قرچک، پاکدشت و تمامی شهرهای استان تهران توسط تیم ما در اسرع وقت و با قیمتی مناسب اجرا خواهد شد.

افتخار ما این است که از سال 1388 به این امر مشغول بوده و با انجام بیش از 800 پروژه نماشویی همچنان خدمتگزار شما در این حوزه هستیم.

اجرای درزگیری نما با طناب در تهران توسط کادر اجرایی با تجربه ما انجام خواهد شد. مطابق با وضعیت نمای ساختمان شما روش های اجرای کار متفاوت بوده و ما این قول را به شما می دهیم که کار شما به نحو احسن انجام شود.

بندکشی نمای ساختمان با راپل در کرج

علاوه بر انجام بندکشی نمای ساختمان در تهران مفتخریم اعلام نماییم که این خدمات در کرج و استان البرز و تمامی شهرهای این استان توسط تیم ما قابل اجرا می باشد.

برای درزگیری و بندکشی نما با طناب در مهرشهر، گوهردشت، عظیمیه، جهان شهر، ملارد، فردیس، اندیشه، کمال شهر، هشتگرد و… کافی است فقط با یک تماس با ما در ارتباط بوده و برای استعلام قیمت و توضیحات با کارشناسان ما مشورت نمایید.

برای رویت نمونه کارهای ما می توانید از صفحات ما در یوتیوب و اینستاگرام بازدید نمایید.

0/5 (0 نظر)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تماس با ما