شستشو نما با واترجت

شستشوی نما با واترجت یک روش پاکسازی کارآمد است که با استفاده از آب با فشار بالا، امکان حذف کثیفی‌ها، گردوغبار و دیگر مواد آلوده از سطوح مختلف را فراهم می کند. نماشویی با واترجت معمولا در محیط‌ های صنعتی، تجاری و خانگی به کار می رود. در این مقاله، به بررسی فرآیند شستن نما با waterjet، استفاده از آن در بخش‌های مختلف، مزایا و معایب آن، راهنمای انتخاب بهترین طرح شستشو و نکات مهم هنگام استفاده از این روش پاکسازی پرداخته خواهد شد.

مزایای شستشوی نما با واترجت:

 • اجرای آسان
 • تمیزی حداکثری
 • قیمت مناسب
 • عدم آسیب به نما
 • سرعت در اجرای کار
 • صرفه جویی در مصرف آب
 • دسترسی به نقاط غیر قابل دسترس
نماشویی با واترجت در تهران
نماشویی با واترجت در تهران – نماسازان پیشرو

چرا شستن نما با واترجت؟

شستن نما با واترجت به دلیل مزایای زیادی که دارا می باشد امروزه به یک روش راحت و اقتصادی به منظور نظافت و تمیز کردن نما تبدیل شده است. مزایای این روش را در قالب کارایی، سرعت، هزینه پایین و عملکرد مناسب می توان مورد بحث قرار داد.

از نظر سرعت، شستشو نما با واترجت به دلیل اینکه در یک بازه زمانی حجم زیادی از کار را می توان به انجام رساند، روشی کاملا مفید است. از لحاظ کارایی نماشویی با واترجت، با فشار آب بالا، بسیار کارآمد در حذف کثیفی‌های سطحی و عمیق است. با استفاده از این روش پاکسازی، می‌توان به راحتی سطوح بزرگ و پرکاربرد را در فواصل زمانی کوتاه پاک کرد.

 

از نظر عملکرد نظافت نما با واترجت، این روش بسیار کارآمد در حذف رسوبات سخت است. این روش پاکسازی معمولا در بخش‌های مختلف، همچون شستشوی انواع نماهای سنگی، آجری، سیمانی و کامپوزیت به کار می رود. از نظر اقتصادی و هزینه برای شستشو نما شاید ارزان ترین راه شستشو همین روش نماشویی با واترجت خواهد بود. دلیل آن هم استفاده فقط از آب در این روش و سرعت اجرای کار است به طوری که می توان در یک روز نمایی تا 300 متر مربع را شستشو داد.

شرایط واترجت مخصوص نماشویی

واترجت مورد استفاده در شستن نمای ساختمان می بایست از جهات گوناگون شرایطی را دارا باشد که در صورت مد نظر قرار ندادن این شرایط ممکن است مشکلاتی پیش آید. اولین موردی که می بایست مد نظر قرار داد فشار آب یک واتر جت است. چنان چه فشار آب کم باشد نظافت نما به درستی انجام نخواهد شد و چنانچه فشار آب بیشتر از مقدار استاندارد باشد ممکن است به نما آسیب برسد. این آسیب به بندکشی ها و شیشه های نما بیشتر نمود خواهد داشت. فشار آب جهت نماشویی به طور معمول بین 150 تا 300 بار می باشد.

نماشویی با واترجت
نماشویی ساختمان با واترجت – نماسازان پیشرو

واترجت ها به دو نوع برقی و بنزینی تقسیم می شوند. امروزه استفاده از واترجت بنزینی نسبت به واترجت های برقی کمتر است مگر در جایی که برق وجود نداشته باشد. اما واترجت های برقی به دو نوع تکفاز و سه فاز تقسیم می شوند. واتر جت های سه فاز قدرت و فشار آب بیشتری را تحویل می دهند که این مورد یرای شستن و تمیز کردن بهتر نما بسیار حائز اهمیت می باشد. در هر ساختمانی که از آسانسور بهره می برد امکان استفاده از واترجت های سه فاز وجود دارد. در صورت فراهم نبودن برق سه فاز استفاده از واترجت های تکفاز جایگزین خواهد شد.

ادوات مورد نیاز جهت شستشوی نما با واترجت

برای انجام شستشو و نظافت نمای ساختمان توسط واترجت به دو دسته ادوات و مصالح نیاز است. دسته اول ادوات کار دسترسی با طناب است و دسته دوم ادواتی است که برای تمیز کردن نمای ساختمان مورد نیاز است. این دو دسته در قالب جدول زیر برای شما آورده شده است. چنانچه تمایل به مطالعه بیشتر در مورد ادوات خدمات راپل نمای ساختمان داشتید می توانید روی لینک کلیک کرده و مطالعه بفرمایین.

لازم به ذکر است که فراهم نمودن تمامی موارد زیر به عهده پیمانکار است و کارفرما فقط می بایست آب و برق مصرفی را تامین نماید.

 

ادوات کار با طناب یا همان ادوات خدمات راپل  ادوات مورد نیاز جهت نظافت و شستن نما
طناب های استاندارد دستگاه واترجت
هارنس یا تونیک (جهت اتصال به طناب و معلق شدن ) آب مصرفی
آی دی یا استاپ (ابزار فرود) برق مورد نیاز
شانت یا ابزار حمایت  مخزن آب جهت مکش دستگاه واترجت
کارابین یا همان ابزارهای اتصال شیلنگ واترجت با متراژ مناسب برای هر کار
لانس پاشش آب با قابلیت قطع و وصل

 

کاربردهای واترجت جهت نظافت

استفاده از واترجت علاوه بر نمای ساختمان برای تمیز کردن کف حیاط و پارکینگ، دیوارهای پارکینگ، دیوارها و کف سوله ها و کارخانه ها و … کاربرد دارد. نورگیرها و پاسیو ها یا همان حیاط خلوت ها جای دیگری هستند که برای نظافت و تمیزکاری می توان از واترجت استفاده نمود. یکی از خدمات ما پوشاندن نورگیر با توری به منظور عدم ورود پرندگان علی الخصوص کبوترها می باشد.

ورود پرندگان به پاسیو ها و ریختن فضله های آن ها مشکلی است که امروزه اکثر ساختمان ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. قبل از بستن و محصور کردن نورگیر، شستشو و نظافت به منظور تمیزی قبل از اجرای کار امری ضروری است. بهترین روش برای اجرای این کار استفاده از دستگاه واترجت می باشد.

شستشو نما با واترجت در کرج
شستشو نما با واترجت در کرج – نماسازان پیشرو

قیمت شستشو نما با واترجت

قیمت و هزینه شستشوی نما با واترجت به شرایط کار بستگی داشته که در زیر به آنها اشاره نموده ایم.

 • تعداد طبقات ساختمان
 • متراژ بر ساختمان
 • نوع متریال کار شده در نما (سنگ، آجر، سیمان، کامپوزیت، چوب و…)
 • میزان سختی اجرای کار در هر پروژه
 • تعداد فرودها در یک متراژ مشخص (برای دو ساختمان با مساحت برابر ساختمانی که تعداد طبقات کمتر و متراژ بر کار بیشتر باشد هزینه بیشتر خواهد شد.)
 • اجرای واترجت به تنهایی باشد یا پس از آن نیاز به لکه گیری باشد.

موارد بالا همگی در تخمین قیمت شستشو نما با واترجت موثرند. شرکت ما پس از تماس شما و بازدید از پروژه با در نظر گرفتن همه موارد در نهایت قیمت کار را به شما اعلام خواهند کرد. برای ساختمان های با متراژ زیر سه هزار متر معمولا قیمت به صورت کنتراتی داده خواهد شد. برای ساختمان ها و مجتمع های بزرگ که بالاتر از 3 هزار متر مساحت کار باشد معمولا هزینه به ازای هر متر مربع به مشتری اعلام خواهد شد.

برای مطالعه بیشتر راجع به براورد هزینه شستشو نما حتما مقاله قیمت نماشویی ساختمان را مطالعه بفرمایین.

 

شستشوی نمای سنگی با واترجت

با توجه به سنگ بودن اکثر نما های امروزی نظافت و تمیزی این نوع از نماها امری اجتناب ناپذیر است. شستن توسط واترجت بهترین راه برای تمیزی و زدودن غبار و خاک و آلودگی مخصوصا در کلان شهرهایی مثل تهران است. برای ساختمان های مسکونی معمول شما می توانید از طریق شستشو با دستگاه واترجت در عرض 1 یا 2 روز آن هم با یک هزینه معقول تغییر شگرفی در نمای خود به وجود آورید.

 

سنگ های به کار رفته در نما به چند مدل مختلف تقسیم بندی می شوند. اولین مورد سنگ های گرانیت، تراورتن، مرمریت و چینی که سطح صیقلی دارند، هستند که شستن با واترجت باعث زدودن گرد و خاک از این سنگ ها می شود. وجود لکه های جزئی پس از شستشو با واترجت در این سنگ ها اجتناب ناپذیر است. این مورد شاید در سنگ های گرانیت و مرمریت تیره رنگ کمی خود را نشان دهد و در سنگ های رنگ روشن به هیچ وجه شما متوجه این لکه های جزئی نخواهید شد.

برای مطالعه بیشتر می توانید مقاله شستشوی نمای سنگی را مطالعه نمایید.

شستشو سنگ گرانیت نما با واترجت
شستشو سنگ گرانیت نما با واترجت – نماسازان پیشرو

دومین مورد سنگ های تراورتن تیشه ای می باشند. این نوع سنگ ها فقط و فقط توسط واترجت امکان شستن و تمیزی دارند. به دلیل وجود شیار روی این سنگ ها، این فشار آب است که کثیفی و گرد و خاک را از آنها می زداید. در برخی موارد آنقدر دیر به داد این سنگ ها رسیده می شود که کثیفی ها تبدیل به رسوب می شود. این مورد بیشتر در زیر پنجره که آب بیشتری شره می کند واضح تر خود را نشان می دهد.

این رسوب ها و سیاهی ها در اکثر موارد با واترجت خیلی کمرنگ تر و بهتر می شود اما چنان چه بخواهیم کامل از بین بروند باید سراغ واتر سند بلاست یا سمباده کاری برویم. توصیه ما این است که حتی الامکان از واتر سند بلاست استفاده نشود چرا که در این حالت به دلیل لایه برداری از سنگ، سنگ نما ضعیف شده و در یک بازه زمانی کوتاه دوباره شاهد کثیفی بیشتر در آن نقطه خواهیم بود.

شستشو سنگ تراورتن تیشه ای با واترجت
شستشو سنگ تراورتن تیشه ای با واترجت – نماسازان پیشرو

سومین مورد از سنگ های به کار رفته در نماهای امروزی،سنگ های آنتیک، تزئینی و سنگ های بادبر می باشند. سطح این سنگ ها برجستگی ها و فرو رفتگی هایی دارد که تا حدودی همانند سنگهای تیشه ای می باشند. تنها راه حل برای نظافت این سنگها استفاده از دستگاه واترجت می باشد. شستن این مدل از سنگ ها آنقدر تغییر ایجاد می کند که شما را نسبت به هزینه ای که قرار است بکنید متقاعد کرده و شما را سورپرایز کند.

شستشو سنگ آنتیک نما با واترجت
شستشو سنگ آنتیک، بادبر و تزئینی نما با واترجت – نماسازان پیشرو

شستشوی نمای آجری با واترجت

برای نظافت و تمیزی انواع آجرهای نما تنها راه حل مفید و کارآمد استفاده از دستگاه واترجت می باشد. آجرهای به کار رفته در نما نسبت به سنگ نما زودتر کثیف شده و به نگهداری های دوره ای بیشتری نیاز دارند. جذب گرد و خاک توسط آجر نسبت به سنگ های صیقلی به مراتب بیشتر است. همچنین یکی از معضلات موجود راجع به آجرها شوره زدن آنها می باشد. برای برطرف کردن این موارد نیاز به شستشو از طریق واترجت با فشار آب مناسب می باشد.

در فیلم زیر معجزه استفاده از واترجت را در تمیز شدن نمای آجری مشاهده می فرمایید.

 

برای ساختمان های قدیمی تر که کثیفی ها تبدیل به سیاهی و رسوب شده است می توان پس از شستشو با واترجت آن نقاط را واتر سندبلاست نمود اما همانطور که در بالا اشاره نمودیم واتر سندبلاست معایب خود را داشته و باعث آسیب نیز می شود.

یکی از کارهایی که در خصوص آجر نما می توان پس از شستسو انجام داد و بسیار مفید است، استفاده از رزین و جلا و نانو و دیگر مواد آبگریز می باشد. استفاده از این مواد هم باعث شده نما دیرتر کثیف شود و هم اینکه نقش عایق را دارد و از نفوذ گرما و سرما و رطوبت تا حدی جلوگیری می نماید.

شستشو نمای آجری با واترجت
شستشو نمای آجری با واترجت – نماسازان پیشرو

چنانچه نمای ساختمان شما از آجر بهره می برد و خواهان نمایی تمیز و با کیفیت هستید توصیه می کنیم حداقل هر دو سال نسبت به نظافت و شستن نما اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص تمیز کردن نمای آجری می توانید مقاله شستشوی نمای آجری را مطالعه بفرمایید.

شستشوی نمای سیمانی و بتنی با واترجت

ابتدایی ترین کاری که برای بهبودی و زیبایی نماهای سیمانی و بتنی می توان انجام داد استفاده از نماشویی برای این مدل از نماها می باشد. این امر تاثیر به سزایی در تغییر نما و تمیزی آن ایفا می کند. اما چنانچه بخواهیم نما را به طور 100 درصد دگرگون نماییم می بایست سراغ رنگ آمیزی این نماها برویم. لازم به ذکر است چنانچه هدف نقاشی و رنگ آمیزی نما باشد باز هم شستشوی نمای سیمانی حتما می بایست انجام شود.

 

کارآمد ترین، بهترین و اقتصادی ترین روش شستن نماهای سیمانی و بتنی به طور قطع شستشو نما با وانرجت می باشد. این فشار آب است که پس از برخورد با نماهای سیمانی و بتنی جرم و غبار و گرد و خاک را از آن ها می زداید و باعث تمیزی حداکثری آن ها می شود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید تفاوت آشکاری در نما پس از شستن با واترجت ملموس است.

شستشو نمای سیمانی با واترجت
شستشو نمای سیمانی و بتنی با واترجت – نماسازان پیشرو

در این مدل از نما چنانچه درز و ترک وجود نداشته باشد و نما دچار پوست پوست نشده باشد بهتر است با حداکثر فشار آب به نماشویی بپردازیم تا نما تا حد امکان تمیز شده و به زیبایی آن کمک کند. در بسیاری از موارد شستن نما با واترجت برای نماهای سیمانی آن قدر شما را راضی می کند که نیاز به رنگ آمیزی و هزینه بالا آن نباشد.

شستشوی نمای کامپوزیت با واترجت

استفاده از نماهای کامپوزیت در سال های اخیر در کلان شهرها مخصوصا برای ساختمان های اداری و تجاری روند رو به رشدی داشته است. نماهای کامپوزیت نسبت به سایر نماها بیشتر دچار کثیفی و آلودگی می شوند. از همین رو نسبت به مدل های دیگر نما می بایست در فواصل زمانی کوتاه تری نسبت به شستن و نظافت آن ها اقدام نمود. در زیر فیلمی از شستن نمای کامپوزیت ساختمان را مشاهده می فرمایید.

 

شستن نمای کامپوزیت به دو روش امکان پذیر است. اگر نما سال های زیادی باشد که شسته نشده و کثیفی آن زیاد باشد حتما می بایست ابتدا توسط واترجت شسته شده و سپس به لکه گیری آن اقدام نمود. اگر نما آن قدر کثیف نباشد و به صورت دوره ای نسبت به نظافت آن اقدام شود برای تمیزی نما می توان از ابر و تی استفاده نمود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید کثیفی های بیش از حد نمای کامپوزیت واضح است.

شستشوی نمای کامپوزیت با واترجت
شستشوی نمای کامپوزیت با واترجت – نماسازان پیشرو

توصیه می شود که در حفظ و نگهداری و تمیزی نمای کامپوزیت حتما به فکر بوده و به صورت دوره ای آن را شستشو نمایید. چرا که در صورت عدم انجام این کار و گرفتن رسوب دیگر به این راحتی تمیز نشده و نمای زشتی را خواهید داشت.

در صورت اجرای کار و بستن قرارداد برای انجام کار به صورت دوره ای مطمئنا از لحاظ قیمت شستشو نما، تخفیف برای شما لحاظ خواهد شد. برای بررسی بیشتر توصیه می شود مقاله شستشوی نمای کامپوزیت را مطالعه نمایید.

شستشوی نمای شیشه ای با واترجت

روال شستشو برای نماهای شیشه ای شباهت زیادی به نماهای کامپوزیت دارد. شاید نسبت به تمامی موارد مدل های نما که ذکر شد در نمای شیشه ای استفاده از واترجت برای شستشو و نظافت کم کاربرد ترین باشد.

 

تنها در صورتی شستشوی نمای شیشه ای با واترجت لازم می شود که نما بسیار کثیف باشد و سال های زیادی شسته نشده باشد. در این صورت ابتدا نما توسط واترجت شسته شده و سپس شیشه ها لکه گیری خواهند شد. لازم به ذکر است که فشار واترجت در این حالت نباید آن قدر زیاد باشد که شیشه ها مورد آسیب قرار بگیرند یا آب به داخل ساختمان نفوذ نماید.

شستشوی نمای شیشه ای با واترجت
شستشوی نمای شیشه ای با واترجت – نماسازان پیشرو

نماهای شیشه ای بیشتر در ساختمان های اداری و تجاری وجود دارند. هرچند که در ساختمان های مسکونی شیشه های موجود در نورگیر نما معمولا دسترسی برای نظافت نداشته و می بایست به صورت دوره ای برای تمیزی آنها اقدام نمود. شیشه های نما چنان چه به صورت پریودیک مورد شستن و نظافت قرار گیرند دیگر نیاز به واترجت نبوده و به راحتی توسط ابر و تی تمیز خواهند شد.

نماشویی با واترجت، با طناب؟ با داربست؟ با کلایمر؟

اجرای امور در ارتفاع امروزه معمولا با یکی از سه روش راپل (کار با طناب)، داربست و کلایمر انجام می شود. انتخاب یکی از این سه روش برای هر نوع کار و هر نوع ساختمان متفاوت بوده و باید بهترین روش نسبت به کاری که می خواهیم انجام دهیم اتخاب شود.

از نظر اقتصادی مطمئنا کار در ارتفاع و نمای ساختمان با استفاده از طناب کاملا مقرون به صرفه تر از داربست و کلایمر می باشد. از نظر ایمنی به طور قطع انجام کار با طناب از روش های دیگر بسیار مطمئن تر می باشد. از نظر سرعت اجرای کار مخصوصا برای کار شستشوی نما با واترجت کار با طناب سریعترین روش خواهد بود.

امروزه اکثز کارهای انجام شده روی نمای ساختمان من باب تعمیرات و مرمت و زیباسازی نما است. شستشو نما با طناب به نیت زیبا سازی نما انجام می شود. استفاده از داربست و کلایمر در بعضی مواقع مصداق کور کردن به جای سورمه کردن است. چرا که در حین بستن و باز کردن آن ممکن است در صورت سهل انگاری به بدنه نما و پنجره ها و حتی نورپردازی نما آسیب وارد شود.

اما استفاده از طناب برای کارهای در ارتفاع عاری از هر گونه این مخاطرات است چرا که چیزی روی نما نصب نمی شود که بخواهد به نما آسیب وارد نماید. محل بستن ادوات کار راپل هم به هیچ عنوان خدشه ای به پشت بام و دیگر نقاط ساختمان وارد نمی کند.

نماشویی با واترجت با طناب
نماشویی با واترجت با طناب بدون داربست – نماسازان پیشرو

در بحث شستن نما و نماشویی به طور قطع داربست هیچ جایی ندارد. استفاده از کلایمر نیز فقط برای ساختمان های اداری و تجاری و برج های مسکونی توجیه دارد و آن هم وقتی است که در بدو ساختن ساختمان تمهیدات آن اندیشیده شده و ملزومات آن نصب شود. در غیر این صورت شما برای نصب داربست و کلایمر می بایست هزینه ماهانه پرداخت نمایید که به صرفه نمی باشد. پیشنهاد می شود مقاله شستشوی نما بدون داربست را مطالعه بفرمایین.

سخن پایانی و نتیجه گیری برای نماشویی با واترجت

به طور قطع همان قدر که درون منزل شما به تمیزی و زیبایی نیاز دارد بیرون منزل شما که شاید نمای ساختمان مهمترین قسمت آن باشد، نیاز به تمیزی و زیبایی دارد. انجام این کار به صورت دوره ای باعث می شود هم از آسیب های احتمالی و فرسودگی نما جلوگیری شود و هم اینکه به حفظ زیبایی نما کمک نماید.

گروه کار در ارتفاع نماسازان پیشرو مجری تمامی امور در ارتفاع بدون نیاز به داربست بوده که در زمینه شستشو نما با واترجت می تواند به شما کمک نماید. ما با داشتن 5 شعبه فعال و کادری متعهد و مجرب پاسخگوی شما در اسرع وقت می باشیم.

لازم به ذکر است که در این مقاله فقط به شستشو نما با واترجت پرداخته شد که فقط یکی از روش های شستشو نما و حفظ زیبایی نما می باشد. شما عزیزان می توانید از طریق تماس با ما از کارشناسان ما بهره برده و بهترین روش را برای ساختمان خود انتخاب نمایید.

برای دیدن کارهای بیشتر از فعالیت ما می توانید صفحات آپارات، یوتیوب و اینستاگرام ما را مشاهده بفرمایید.

 

لینک های کوتاه مقاله B2n.ir/k98482 yun.ir/79175d zaya.io/yfdzz
0/5 (0 نظر)
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
12 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
زهره
زهره
6 ماه قبل

سلام
ببخشید ما کف حیاط منزلمون موزاییک هست. به نظر شما واترجت میتونه تمیزش کنه؟ احتمالا کامل تمیز نمیشه ولی میخوام بدونم چند درصد تغییر میکنه؟ و اینکه چون روی زمین هست شما انجام میدید یا نه؟

pishroadmin
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  زهره

سلام و عرض ارادت
بله مطمئنا شستشو با واترجت تاثیر شگرفی میتونه روش داشته باشه. اما برای اینکه بگیم چند در صد تغییر میکنه حتما باید از نزدیک کار و ببینیم. به طور قطع برای این کار اگر از واترجت های سه فاز با فشار بالا استفاده بشه جواب خوبی میده…

Parham
Parham
6 ماه قبل

سلام
نمای ساختمان ما آجر سه سانت هست و میخوایم بشوریم. شستشو توسط واترجت باعث باز شدن و ریختن بندها نمیشه؟ چون فشار آب زیاد هست و ساختمون هم قدیمی بخاطر این میپرسم؟

pishroadmin
مدیر
6 ماه قبل
پاسخ به  Parham

سلام
برای شستشو توسط واترجت برای نمای آجری حتما باید از واترجت هایی که آب و خطی میپاشن استفاده بشه. در واقع از سرنازل خطی پاش استفاده بشه. بعلاوه با فشار آب استاندارد باید شسته بشه تا آسیبی به بندکشی ها و آجرها وارد نشه. ما با ضمانت اینکه آسیبی به نما وارد نشه در خدمت شما هستیم…

سینا
سینا
5 ماه قبل

سلام
یه نمای کامپوزیت ۵ طبقه در بر ۱۲ متر داریم. میخوایم با واترجت شسته بشه. لطف می کنید هزینه رو بفرمایید؟ کامپوزیت ها هم قرمز و مشکی هست.

pishroadmin
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  سینا

سلام و عرض ارادت
برای شستن نماهای کامپوزیت مخصوصا رنگ های تیره واترجت خالی فقط گرد و خاک رو از بین می بره. برای اون لکه های باقی مونده حتما نما باید بعد از واترجت ابر و تی بشه. البته باز تصمیم گیرنده خود شما هستین. هزینه برای شستو نما با واترجت حدودای 4 تا 5 تومن میشه. چنانچه بخواد لکه گیری بشه باید یه بازدید از نما صورت بگیره تا قیمت دقیق و خدمتتون اعلام کنیم.

امیرمحمد
امیرمحمد
5 ماه قبل

سلام. نمای چوبی و بخواین واترجت بزنین به چوب آسیب وارد نمیشه؟ بعد شستشو کار رنگ آمیزی و جلا چوب هم انجام میدین؟

pishroadmin
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  امیرمحمد

سلام
خیر به هیچ عنوان واترجت به نمای چوبی آسیبی وارد نمیکنه. بعد از شستشو هم تمام کارهای مورد نیاز برای احیای چوب رو بسته به دستور شما و کاری که میخواین انجام میدیم. لطفا تماس بگیرید تا از نما بازدید بشه و بهترین روش بهتون پیشنهاد بشه.

یاسمن
یاسمن
5 ماه قبل

سلام. ببخشید با این واترجت میشورین آب از پنجره ها نمیاد داخل؟ مورد دیگه اینکه پنجره و شیشه ها تمیز میشه با واترجت خالی یا باید دستمال کشیده بشه؟

pishroadmin
مدیر
5 ماه قبل
پاسخ به  یاسمن

درود
اگر پنجره ها قدیمی باشه امکان نفوذ مقدار کمی آب وجود دارد. البته ما روی پنجره ها و شیشه ها رو از دورتر می گیریم. پس ازشستن نما با واترجت تمام گرد و خاک از بین میره ولی ممکنه کمی لکه بمونه روی شیشه ها. میتونیم بعدش براتون شیشه ها رو ابر و تی بزنیم که خوب هزینه جدایی داره.

پروانه نیکخواه
پروانه نیکخواه
5 ماه قبل

سلام. این شرکت نمای ساختمان ما که سیمان بود و تمیز کردن و واترجت زدن. بسیار راضی بودیم. کادر اجرایی فوق العاده مودب و کار درست بودن. بشیار هم شرکت خوش قولی بودن هم از لحاظ بازدید کار و هم از لحاظ اجرای کار. با سپاس از شما جناب عطاری. قطعا ما شما رو هرکسی از آشناها خواست معرفی می کنیم 🌺🌺🙏🙏

pishroadmin
مدیر
5 ماه قبل

درود خانم نیکخواه
خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم. ممنون از شما و انرژی خوبی که فرستادید. انجام کار برای مشتری فهیمی مثل شما مایه افتخار ماست. از پذیرایی شما کمال تشکر رو دارم. موفق و موید باشید…

تماس با ما