پوشش نانو نمای ساختمان با طناب

نانو نمای ساختمان به منظور آبگریز کردن نما و برطرف کردن رطوبت انجام می شود. در این مقاله در خصوص طریق زدن نانو برای سنگ ها و آجرهای نما صحبت خواهد شد. پوشش نانو از طریق کار با راپل همان کار با طناب و بدون داربست انجام می گیرد. توضیحات کافی در مورد خرید و قیمت نانو برای انواع مواد مانند رنگ نانوی ساختمان را هم برای شما شرح خواهیم داد.

اهمیت استفاده از نانو برای نمای ساختمان

استفاده از تکنولوژی نانو در نمای ساختمان، به عنوان یکی از روش‌های پیشرفته ساختمانی، اهمیت بسیاری دارد. تکنولوژی نانو به کاربرد مواد در سطح نانومتری یا یک میلیونمتر (1/1000000) از یک میلی‌متر اشاره دارد که این ابعاد بسیار کوچک تر از ابعاد مواد معمولی است. از نانو برای آب بندی و عایق کاری نمای ساختمان استفاده می شود. در زیر به برخی از مزایای استفاده از نانو در نمای ساختمان اشاره می‌کنیم:

عایق‌های حرارتی و صوتی بهتر: استفاده از مواد نانو در ساختمان‌ها می‌تواند بهبود قابل توجهی در عایق‌های حرارتی و صوتی ایجاد کند. این مواد به دلیل ابعاد کوچک خود و ویژگی‌های خاص، از جمله هدایت حرارت و صدا، می‌توانند عملکرد این عایق‌ها را بهبود بخشند.

مقاومت بالا در برابر آب و رطوبت: برخی از مواد نانو از خصوصیات آب‌گریزی و رطوبت‌گریزی بالایی برخوردارند که می‌توانند به مقاومت ساختمان در برابر نفوذ آب و رطوبت کمک کنند و از آسیب‌های ناشی از رطوبت محافظت کنند.

مقاومت در برابر آلودگی: برخی از مواد نانو دارای ویژگی‌هایی هستند که می‌توانند در مقابل آلودگی هوا، مانند ذرات معلق، مقاومت نشان دهند و کمک به حفظ تمیزی و سلامت ساختمان کنند.

مقاومت بالا در برابر خوردگی: برخی از مواد نانو دارای خصوصیاتی هستند که می‌توانند مقاومت ساختمان در برابر خوردگی و فرسایش را افزایش دهند و عمر مفید ساختمان را افزایش دهند.

ویژگی‌های زیبایی و ظاهری: استفاده از مواد نانو می‌تواند به ظاهر و زیبایی نمای ساختمان کمک کند، زیرا این مواد می‌توانند خصوصیات شفافیت، بازتاب نور، و رنگ‌پذیری مناسبی داشته باشند که به زیبایی نمای ساختمان افزوده شود.

به طور کلی، استفاده از تکنولوژی نانو در نمای ساختمان می‌تواند بهبودهای قابل توجهی در عملکرد، مقاومت، و زیبایی ساختمان ایجاد کند.

کاربرد مواد نانو در صنعت ساختمان

با افزایش فناوری نانو در زندگی امروزه، کاربرد‌های آن به سمت صنعت ساخت و ساز هم راه پیدا کرده است. کاربرد نانو در صنعت ساختمان افزایش کیفیت مصالح ساختمانی، بالا رفتن طول عمر ساختمان، مدرن بودن، تمیزی نما، رفع مشکلات مثل خرابی و کاهش هزینه و کلی مزایای دیگر را به همراه داشته است. انواع مواد نانو در صنعت ساختمان سازی وجود دارد که به دوسته اصلی می‌توان آن‌ها را تقسیم کرد.

 • مواد محلول نانو: این مواد به صورت مایع است و هر کدام از این مواد برای قسمت های مختلفی در یک ساختمان کاربرد دارد.
 •  رنگ‌های ساختمانی نانو: کیفیت بالای این رنگ؛ علاوه بر زیبایی نما، قابلیت پوشش محافظتی، برای بخش‌های مختلف نما، ایجاد می‌کند.

پوشش نانو در نمای ساختمان

پوشش نانو نما، در تقویت سطوح سازه، خود تعمیرشوندگی و خود تمیزکنندگی کاربرد داشته و همچنین می‌تواند از سطوح در برابر حرارت و اشعه‌های ماورا بنفش محافظت کند. پوشش‌های نانو در صنعت ساختمان سازی و به‌ منظور نانو کردن نما، استفاده می‌شوند. این پوشش‌ها با ویژگی‌های منحصربه‌فردی که دارند می‌توانند از نمای ساختمان محافظت کرده و در زیبایی آن نیز تأثیرگذار باشند. در زیر موارد استفاده از نانو برای قسمتهای مختلف نما ذکر شده است.

 1. نانو سنگ نمای ساختمان
 2. نانو نمای آجری ساختمان
 3. نانو برای نمای سیمانی و بتنی
 4. نانو برای نماهای چوبی
 5. نانو برای سرامیک و کاشی نما
 6. نانو در رنگ آمیزی نمای ساختمان

 

نانو سنگ نمای ساختمان

نانو سنگ نما یک پوشش آبگریز است که بر روی نما و سطوح ساختمانی اجرا می شود و نفوذ انواع آلاینده ها بر روی سطح را بسیار کاهش می دهد. بدین ترتیب سطوح ساختمانی را در برابر عوامل جوی و آسیب های محیطی حفظ می کند و از تخریب نماهای سنگی نیز جلوگیری خواهد کرد. به طور کلی استفاده از پوشش نانو محافظ سنگ نتایج زیر را در بر دارد:

 • ضد آب و لکه و ضد شوره کردن سطح سنگ
 • جلوگیری از ترک خوردگی
 • حفظ زیبایــی نمــای ســاختمان
 • جلوگیری از اثرات مخرب ناشی از هوازدگی، عوامل جوی و تغییــر رنگ سنگ
 • افزایش عمــر سنگ

استفاده از نانو برای انواع سنگ ها از جمله تراورتن، گرانیت، مرمریت، سنگهای تزیینی و … کاربرد دارد. بهتر است حتما قبل از انجام نانو از شستشوی نمای سنگی استفاده شود تا زیر کار عاری از هرگونه کثیفی باشد.

اجرای نانو برای نماهای آجری

با استفاده از محلول نانو روی آجر نما، سطح آنها خاصیت آبگریزی پیدا می کند. این امر باعث می شود تا عمر نماهای آجری افزایش یابد و نیاز به نماشویی کمتر شود.

نانو نمای آجری ساختمان
نانو نمای آجری ساختمان

به طور کلی نانو آجر نما، مایعی است که روی آجر اسپری می شود تا از ورود آلودگی به ذرات آجر جلوگیری شود. پوشش نانو آجر نما نوعی فناوری جدید به صورت محلول است که بر روی سطح آجرها پاشیده می شود. محلول نانو بین درزهای آجر نفوذ می کند و لایه ای پوششی نازک را ایجاد می کند که باعث جلوگیری از نفوذ آب و شوره زدن آجر می شود. این عمل ساده باعث می شود تا عمر آجر در حالت عادی آن بسیار افزایش یابد و مانند لایه ای پوششی از هر نوعی آسیبی از آجر محافظت کند.

در زیر به مزایای استفاده از نانو برای نمای آجری اشاره شده است.

 1. بالا بردن کیفیت آجر بدون تغییر در ساختار و ویژگی های آن
 2. مانع از تغییر رنگ آجر
 3. مانع از یخ زدگی و پوسته پوسته شدن آجر
 4. مقاومت در برابر موادی همچون روغن، نمک و…
 5. کاهش هزینه های نگهداری و پاکیزگی
 6. مقاوم در برابر اشعه های خورشید
 7. افزایش عمر آجر
 8. مانع رشد و پیدایش جلبک، قارچ و…

برای انجام شدن هر چه بهتر اجرای نانو آجر نما بهتر است حتما قبل از کار، از شستن نمای آجری استفاده شود تا ماندگاری نانو افزایش پیدا کند.

اجرای نانو برای نماهای سیمانی و بتنی

نانو سیمان که ذرات زیر ۵۰۰ نانومتر به آن اضافه می‌شود از محصولات نانو فناوری است که مقاومت بتن را افزایش داده و همچنین باعث افزایش ماندگاری بتن می‌شود. نانو سیمان خاصیت های فراوانی مثل خود ترمیم شوندگی و خود تمیز شوندگی دارد. نانو ذرات خصوصیت پرکننده عالی در مناطق بین بخشی دارد. این محصولات همچنین در عین افزایش دوام و کیفیت سازه باعث کاهش وزن آن می شوند و به سبکتر شدن سازه ها کمک می‌کنند.

خصوصیات نانو سیمان بر خصوصیات سیمان از جمله مکش مقدار آب اثر می‌گذارد. طبق نتایج نشان داده شده نانو ذرات سیلیکا و دیگر نانو ذرات، پوشش فوق آبگریزی ایجاد می‌کند که خصوصیت ضد تراوایی به آن می‌بخشد و سرعت و ضریب جذب آب را پایین می‌آورد و مانع از نفوذ آب در سیمان می‏‌شود. بنابراین می‌تواند در عملیات اجرای بتن آبگریز مورد استفاده قرار گیرد.

نانو نمای سیمانی و بتنی ساختمان
نانو نمای سیمانی و بتنی ساختمان

راه دیگر برای ایجاد سطح آبگریز، افزودن دفع کننده‏ های آب به سازه برای نگهداری آبگریزی سازه می‌باشد. افزودن نانو سیلیکا به بتن سیمانی قدرت فشاری آن را نسبت به سایر بتن های معمولی بالاتر می‌برد. برای اجرای نانو روی نمای سیمانی حتما باید زیر کار تمیز باشد. از همین رو شستشوی نمای سیمانی قبل از اجرای نانو ضرورت دارد.

اجرای نانو برای نمای چوبی

یکی از دغدغه های استفاده از محصولات چوبی، تحت تاثیر قرار گرفتن آنها با رطوبت و نور می باشد. این عوامل موجب باد کردگی کابینت ها، درب های چوبی سرویس بهداشتی و رنگ پریدگی نماهای چوبی می شود. مناسب ترین شیوه جهت محافظت چوب در برابر خوردگی، حشرات، قارچ و کپک، استفاده از محصولی می‌باشد که سطح ضد آب و آبگریزی را برای ما به ارمغان بیاورد.

نانو چوب با فرمولاسیون تخصصی، جذب منافذ چوب شده و سطحی ضد آب تشکیل می‌دهد که مانع از هرگونه‌ رطوبت و مواد شیمیایی می‌شود. عایق ضد آب چوب، رنگ چوب را کاملا حفظ می‌کند و آن را در برابر نور خورشید و هرگونه آلودگی مقاوم می کند.
عایق چوب بر پایه تکنولوژی نانو تولید شده و با ایجاد یک پوشش نامرئی بر روی محصولات چوبی، مانع از ایجاد اثرات مخرب رطوبت و نور بر آنها می شود.

یک ماده نانو با کیفیت برای استفاده در نماهای چوبی باید دارای ویژگی های زیر باشد.

 • دارای دوام و ماندگاری بالا
 • جلوگیری از رنگ پریدگی چوب و عدم تغییر رنگ سطوح مورد اجرا
 • جلوگیری از ایجاد لک، شوره و آهکی شدن سطح
 • سازگار با محیط زیست و شرایط محیطی مختلف
 • محافظت از ساختار و بافت چوب
 • حفظ رنگ به کار برده شده در سطوح چوبی
 • ضد گرد و غبار و دارای خاصیت پاک شوندگی
 • ضد باکتری و ضد عفونی کننده
 • مقاوم سازی سطوح چوبی در برابر آلودگی، رطوبت و هوازدگی
 • محافظت از چوب در برابر قارچ، کپک، رسوب و جلبک
 • ایجاد خاصیت ضد خوردگی
 • پوسته پوسته نشدن لایه
 • بدون رنگ و بو
 • مقاوم در برابر نم و رطوبت
 • اقتصادی و مقرون به صرفه بودن محصول
 • بهبود اتصال چوب به چوب های دیگر
 • مقاوم در برابر شستشو و مواد شوینده و قلیایی
 • ایجاد درخشندگی بالا و جلا روی چوب
 • مقاومت در برابر عوامل محیطی و اشعه UV
 • خاصیت آبگریزی بسیار بالا
 • استفاده آسان و راحت
 • خشک شدن سریع

نانو کردن نماهای کاشی و سرامیک

جذب رطوبت در مصالح ساختمانی می‌تواند باعث ایجاد اخلال در خواص مکانیکی و عملکردی مصالح مورد استفاده  شود و در نتیجه نمای ساختمان را تحت تاثیر قرار دهد.پوشاندن مصالح ساختمانی مانند کاشی و سرامیک با نانو پوشش‌های آبگریز باعث کاهش تجمع آب در سطح آن ها می‌شود و با جلوگیری از ایجاد لکه‌ پس از خشک شدن آب روی آنها، آنها را تمیز نگه می‌دارد.

همچنین خاصیت آبگریزی این پوشش‌ها باعث غلطیدن قطرات آب روی سطح کاشی و سرامیک شده و این قطرات آلودگی‌های سطحی را با خود حمل می‌کنند و از سطح می‌شویند. بدین ترتیب سطح خود تمیزشونده نیز می‌گردد.

از این رو، استفاده از پوشش‌های آبگریز مبتنی بر فناوری نانو بر روی سطوح سرامیکی، محبوبیت بالایی در بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان حوزه ساختمان ایجاد کرده است.

کاربرد نانو در رنگ آمیزی نمای ساختمان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی نانو تولید مصالح ساختمانی نیز دستخوش تحولات اساسی شده است. از تکنولوژی نانو در جهت اصلاح معایب مصالح ساختمانی و ارتقای کیفیت مصالح کمک گرفته شده است. رنگ ساختمانی نانو بر پایه حلال آب و اکریلیک است.

نقاشی نمای ساختمان با رنگ نانو به دلایل مختلفی انجام می شود. از جمله این دلایل می توان به جلوگیری از اتلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی و یا جلوگیری از کثیف شدن سطح و آنتی باکتریال شدن سطح اشاره کرد. کاربرد اصلی رنگ نانو در ساختمان حفاظت و عایق کردن سطح می باشد.

رنگ نانو نمای ساختمان
رنگ نانو نمای ساختمان

رنگ ساختمانی نانو در بازار اغلب در دو دسته کلی رنگ نانو نمای ساختمان و رنگ نانو داخل ساختمان عرضه می شود. در نقاشی نما با رنگ نانو آنچه اهمیت دارد، عایق رطوبتی بودن رنگ و عدم لکه پذیری آن است. رنگ نانوی نمای ساختمان به دلیل جلوگیری از نفوذ رطوبت، از ایجاد شوره در نما جلوگیری می کند، بنابراین نمای ساختمان همیشه تمیز و نو باقی می ماند. 

برخی محصولات رنگ نانو نمای ساختمان، خاصیت خود تمیز شوندگی دارند، بنابراین در صورت ایجاد هرگونه لکه، سطح تمیز می شود و اثری از آلودگی بر جای نمی ماند. علاوه بر این مقاومت بالای محصولات رنگ نانو در برابر حریق و عدم ترک خوردگی رنگ در دوران بهره برداری یکی دیگر از ویژگی هایی است که استفاده از این محصول را توجیه می کند.

رنگ نانو نمای ساختمان مقاومت بالای در برابر اشعه خورشید دارد و به مرور زمان دچار رنگ پریدگی نمی شود. نوع بی رنگ این محصولات با منظور حفاظت از نمای ساختمان ها در برابر عوامل محیطی به کار گرفته می شود.

روش های دسترسی به نما برای اجرای نانو

اجرای نانو در ارتفاع و نمای ساختمان ها و نقاط غیر قابل دسترس امروزه با روش های مختلفی قابل انجام است. ابتدایی ترین روش که همه با آن آشنا هستند استفاده از داربست است. اما دو روش جدیدتر برای کار در ارتفاع استفاده از راپل و دیگری کار روی کلایمر است. در زیر این روش ها را شرح خواهیم داد.

نانو نما توسط داربست

داربست روشی مرسوم است که از دیر باز تا کنون برای کار در نقاط مرتفع استفاده می شود. انجام کار روی داربست به صورت عرضی انجام می شود. نصب داربست هزینه بردار بوده و برای کارهای با حجم بالا اصلا صرفه اقتصادی ندارد. همچنین ایمنی بسیاری پایینی داشته و امنیت ساختمان را به مخاطره خواهد انداخت.

با توجه به موارد مذکور و دیگر دلایل برای نانو کردن نمای ساختمان در حال حاضر استفاده از داربست اصلا پیشنهاد نمی گردد.

استفاده از کلایمر برای اجرای نانو

کلایمر (climber) همان داربست معلق است که در ایران با نام بالابر نما یا قندوله نیز شناخته می‌شود. این محصول از یک سبد با طولی متغیر 2 تا 6 متر برخوردار است و از آن برای تمیزکاری، تعمیرات نمای ساختمان، بالابردن مصالح، جابه‌جایی تجهیزات کارگاهی و … استفاده می‌شود.

در واقع کلایمر جانشینی مناسب برای داربست‌های ساختمانی محسوب می شود. این دستگاه به‌ وسیله موتورهای وینچی که با سیم بکسل مخصوص به پایه‌های نگهدارنده‌ی آن متصل شده‌اند حرکت کرده و همچنین از ترمز اضطراری نیز برخوردار است.

استفاده از کلایمر جهت پوشش نانو نما معمولا برای ساختمان های بزرگ توجیه پذیر است. چرا که این دستگاه همانند نصب داربست هزینه بردار است.

اجرای نانو نما با راپل یا طناب

روش سوم و در واقع بهترین روش برای انجام کارهای در ارتفاع استفاده از راپل است. راپل در واقع روشی است که به مجریان کار اجازه می دهد با استفاده از طناب به انجام کار بپردازند. راپل کارها برای انجام خدمات راپل نمای ساختمان باید دوره دیده باشند تا خطری آنها را تهدید نکند.

نانو نمای ساختمان با راپل یا طناب
نانو نمای ساختمان با راپل یا طناب

اجرای نانو و آبگریز کردن نما با راپل ارزانتر و ایمن تر از روشهای قبلی است. هچنین هیچ مزاحمتی برای عبور و مرور به وجود نخواهد آورد. در جدول زیر می توانید روش های گفته شده را با هم مقایسه نمایید.

داربست طناب کلایمر
کاربرد برای تمامی ساختمان ها برای تمامی ساختمان ها برای ساختمان های بزرگ
قیمت بالا مقرون به صرفه بالا
ایمنی پایین بالا متوسط
سرعت کار متوسط بالا متوسط
مزاحمت مزاحم عبور و مرور هیچ مزاحمتی ندارد  گرفتن فضای پشت بام

 

نحوه اجرای نانو نمای ساختمان

به طور قطع اجرای درست نانو برای نمای ساختمان بسیار حائز اهمیت است. چرا که در غیر این صورت علاوه بر حاصل نشدن نتیجه دلخواه، هزینه های صورت گرفته همگی هدر خواهد رفت. شرکت ما یعنی شرکت نماسازان پیشرو مجری تخصصی اجرای نانو روی نمای ساختمان بوده که برای انجام کار موارد زیر را رعایت خواهد نمود.

 1. انتخاب مواد نانوساختار: ابتدا باید مواد نانوساختار مناسب برای نانو نما انتخاب شود. این مواد معمولاً شامل نانوذرات، نانولوله‌ها، نانوصفحات و یا سایر ساختارهای نانومتری هستند که ویژگی‌های خاصی مانند افزایش مقاومت، مقاومت در برابر خوردگی، هدایت حرارتی و… را دارند.
 2. آماده‌سازی سطح: سطحی که قرار است نانو نما شود باید آماده شود. این شامل تمیز کردن، حذف آلودگی‌ها، بندکشی و درزگیری نمای ساختمان و پوشاندن نقاط ضعف سطح می‌شود.
 3. اعمال نانومواد: مواد نانوساختار انتخاب شده بر روی سطح با استفاده از روش‌های مختلفی مانند روش‌های اسپری، مالش، تزریق و یا روش‌های دیگر اعمال می‌شود. در این مرحله باید به نکات فنی و دقت در اعمال مواد نانوساختار توجه کرد.
 4. تثبیت نانو نما: پس از اعمال مواد نانوساختار، باید این مواد بر روی سطح تثبیت شوند تا به سطح چسبیده و ماندگار باشند. این مرحله ممکن است شامل استفاده از روش‌های حرارتی، شیمیایی یا فیزیکی برای تثبیت مواد باشد.
 5. ارزیابی و تست: پس از اعمال نانونما، باید عملکرد سطح پوشش داده شده ارزیابی شود. این شامل تست‌های فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی برای اطمینان از کیفیت و عملکرد بهینه نانونما می‌شود.
 6. نگهداری: سطوح پوشش داده شده با نانونما باید مورد نظارت و نگهداری دقیق قرار گیرند تا از افت کیفیت و کارایی آن‌ها جلوگیری شود.

قیمت اجرای نانو برای نمای ساختمان

برای براورد هزینه و قیمت کار نانو نمای ساختمان حتما باید از کار بازدید به عمل آید. عواملی همچون حجم کار، قیمت نانو برای استفاده، وضعیت زیر کار برای اجرای کار  و … در قیمت دهی تاثیر گذارند. برای استعلام قیمت مواد نانو می توانید از سایت هایی مانند آجر آنلاین و فاین نانو استفاده نمایید.

قیمت اجرای نانو نمای ساختمان
قیمت اجرای نانو نمای ساختمان

برای این موضوع می توانید با ما تماس گرفته تا کارشناسان ما در اسرع وقت خدمت شما برسند و توضیحات و قیمت را خدمت شما اعلام نمایند.

بیمه پرسنل مشغول به کار

انجام کارهای در ارتفاع و نمای ساختمان ها توسط راپل با اینکه کاملا ایمن می باشد، ترس و واهمه ای برای کارفرمایان در پیش دارد. هرچند که با گذشت زمان اعتماد به این روش در دل عموم بیشتر شده است.

به هر حال بیمه بودن تمامی کادر اجرایی در این کار امری واجب است. تمامی تکنسین های شرکت نماسازان پیشرو برای انجام کار نانو کردن نمای ساختمان دارای بیمه حوادث(بیمه مسئولیت) هستند.

قرارداد نانو نمای ساختمان

برای انجام هر گونه کار علی الخصوص کارهای ساختمانی انعقاد قرارداد امری کاملا ضروری است. بسته شدن قرارداد باعث می شود خیال طرفین از هر جهت راحت باشد. همچنین با منعقد شدن قرارداد طرفین از مسئولیت های خود و طرف مقابل مطلع شده که این باعث بهبود در پیشرفت پروژه خواهد شد.

در قراردادی که شرکت نماسازان پیشرو برای انجام نانو نمای ساختمان با طناب تقدیم کارفرما خواهد کرد موارد زیر ذکر خواهد شد.

  • ذکر مشخصات طرفین قرارداد
  • موضوع پروژه همراه ریز جزئیات
  • مبلغ قرارداد و زمان پرداخت قسط های مشخص شده
  • تعهدات پیمانکار
  • تعهدات کارفرما
  • ذکر شماره بیمه پرسنل و سلب مسئولیت از کارفرما
  • توضیحاتی که از قبل مورد تفاهم قرار گرفته است

نانو کردن نمای ساختمان در تهران

شهر تهران به عنوان بزرگترین شهر کشورمان ایران امروزه بیش از پیش غرق در آلودگی های آب و هوایی و غبار ماشین ها قرار دارد. همچنین نشست ساختمان مزید بر علت شده تا در نما درز و ترک به وجود آید. از این رو اجرای نانو نمای ساختمان به منظور دیرتر کثیف شدن نما و معیوب نشدن امری اجتناب ناپذیر است.

پوشش نانو نمای ساختمان با طناب در سراسر تهران و حومه تهران توسط شرکت ما یعنی گروه کار در ارتفاع نماسازان پیشرو قابل انجام می باشد. نانو نمودن نمای ساختمان در لواسان، رودهن، دماوند، پردیس، ورامین، قرچک، پاکدشت و تمامی شهرهای استان تهران توسط تیم ما در اسرع وقت و با قیمتی مناسب اجرا خواهد شد.

افتخار ما این است که از سال 1388 به این امر مشغول بوده و با انجام بیش از 800 پروژه نانو همچنان خدمتگزار شما در این حوزه هستیم.

اجرای نانو با طناب در تهران توسط کادر اجرایی با تجربه ما انجام خواهد شد. مطابق با وضعیت نمای ساختمان شما روش های اجرای کار متفاوت بوده و ما این قول را به شما می دهیم که کار شما به نحو احسن انجام شود.

انجام نانو نمای ساختمان با راپل در کرج

علاوه بر انجام نانو نمای ساختمان در تهران مفتخریم اعلام نماییم که این خدمات در کرج و استان البرز و تمامی شهرهای این استان توسط تیم ما قابل اجرا می باشد.

برای اجرای پوشش نانو نما با طناب در مهرشهر، گوهردشت، عظیمیه، جهان شهر، ملارد، فردیس، اندیشه، کمال شهر، هشتگرد و… کافی است فقط با یک تماس با ما در ارتباط بوده و برای استعلام قیمت و توضیحات با کارشناسان ما مشورت نمایید.

برای رویت نمونه کارهای ما می توانید از صفحات ما در یوتیوب و اینستاگرام بازدید نمایید.

0/5 (0 نظر)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تماس با ما