شرکت مجری نماشویی و شستشوی نمای ساختمان در تهران

چنانچه به دنبال یک شرکت و یک مجری معتبر و متخصص در زمینه شستشوی نمای ساختمان و نماشویی در تهران می گردید، شرکت نماسازان پیشرو انتخابی مطمئن می باشد. شرکت ما از سال 1388 تا کنون به طور تخصصی این کار را بدون داربست و توسط راپل یا همان کار با طناب انجام می دهد.

انجام کار های در ارتفاع به تخصص و تجربه نیاز دارد. سهل انگاری و انتخاب نادرست علاوه بر درست انجام نشدن کار می تواند تبعات بسیار بدی را برای کارفرما به وجود آورد. از همین رو در این مقاله تمامی نکاتی که باید در این زمینه توسط شرکت مجری رعایت شود را برای شما ذکر کرده ایم.

 

هدف و ضرورت نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان یکی از فعالیت‌های مهم در نگهداری ساختمان‌ها است و دارای اهداف و ضرورت‌های مختلفی می‌باشد. در زیر، هدف و ضرورت نماشویی و شستشوی نمای ساختمان را بررسی می‌کنیم:

حفظ ظاهر زیبا و استتار معماری ⇐ شستشوی نمای ساختمان باعث حفظ ظاهر زیبا و استتار معماری ساختمان می‌شود. آلودگی و کثیفی با گذر زمان ممکن است به شکل و شمایل ساختمان آسیب بزند.

افزایش عمر مفید ساختمان ⇐ نظافت منظم و شستشوی نمای ساختمان می‌تواند به حفظ جوانی و سلامت مواد ساختمانی کمک کند و عمر مفید ساختمان را افزایش دهد.

جلوگیری از خوردگی و فرسایش ⇐ نماشویی می‌تواند از خوردگی و فرسایش مواد ساختمانی جلوگیری کند، زیرا آلودگی‌ها و ذرات معلق می‌توانند به مرور زمان به مواد ساختمانی آسیب برسانند.

 

بهبود کیفیت هوای داخلی ⇐ حذف آلودگی‌ها و گرد و غبار از نمای ساختمان می‌تواند بهبود کیفیت هوای داخلی ساختمان را به دنبال داشته باشد.

پیشگیری از خسارت‌های زیست‌محیطی ⇐ آلودگی نمای ساختمان می‌تواند به آلودگی محیط زیست منطقه منجر شود. با نظافت نما، می‌توان از این خسارات پیشگیری کرد.

جلوگیری از افت ارزش ملک ⇐ ساختمان‌هایی که به شکل دائمی کثیف و آلوده هستند، ممکن است ارزش بازاری پایین‌تری داشته باشند. تمیز کردن نمای ساختمان می‌تواند ارزش ملک را حفظ کند یا بهبود بخشد.

تأثیر مثبت بر روی احساسات و رفاه ساکنان ⇐ ساختمان‌های تمیز و زیبا می‌توانند تأثیر مثبتی بر روی روحیه و احساسات ساکنان داشته باشند. این امر می‌تواند به افزایش رفاه و راحتی ساکنان کمک کند.

تأثیر در افزایش انرژی مثبت ⇐ محیط پاک و تمیز می‌تواند احساس انرژی مثبت و سرزندگی را به ساکنان منتقل کند.

مراقبت و نگهداری منظمنظافت نمای ساختمان به عنوان یک فعالیت نگهداری منظم می‌تواند از نیاز به تعمیرات گسترده‌تر جلوگیری کرده و هزینه‌های نگهداری را به حداقل برساند.

با توجه به این موارد، می‌توان گفت که نماشویی و شستشوی نمای ساختمان نقش مهمی در حفظ و بهبود استحکام، زیبایی و کیفیت زندگی در محیط ساختمان دارد.

نظافت نمای ساختمان پاکسازی نمای ساختمان
نظافت نمای ساختمان

وظایف و تعهدات شرکت مجری نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

به طور خلاصه وظایف شرکت مجری نماشویی و شستشوی نمای ساختمان بدین ترتیب است:

  • بازدید رایگان و در اسرع وقت
  • استفاده از پرسنل مجرب و متعهد
  • استفاده از روش های استاندارد
  • رعایت تمام نکات ایمنی
  • عدم آسیب به ساختمان
  • بیمه نمودن پرسنل خود
  • عقد قرارداد با کارفرما
  • منصف بودن در اعلام قیمت

در ادامه موارد بالا را یک به یک برای شما توضیح خواهیم داد تا با جزئیات کار آشنا شوید و بتوانید شرکت معتبر و متخصص این کار را برگزینید.

بازدید رایگان و در اسرع وقت

در عصر حاضر یکی از ارزشمندترین موارد برای هر فرد زمان است. مسلما تمام مردم برای انجام هر کاری برنامه ریزی می کنند و برای آنها خوش قولی و تعهد شرکتی که قرار است با آن وارد رابطه کاری شوند، بسیار مهم می باشد. یکی از وظایف یک شرکت معتبر به عنوان مجری کار همین است که در اسرع وقت و به طور رایگان از کار بازدید نماید. پس از بازدید یا به طور شفاهی و یا به طور کتبی در قالب یک پیش فاکتور توضیحات و قیمت باید اعلام شود.

شستشو نما بدون داربست با طناب
شستشو نما بدون داربست با طناب

شرکت نماسازان پیشرو با داشتن 5 شعبه در تهران و کرج جهت انجام شستن نما بدون داربست آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در اسرع وقت خواهد بود. کافی است با ما تماس بگیرید و آدرس خود را اعلام نمایید.

استفاده از پرسنل مجرب و متعهد

یکی از ابتدایی ترین وظایف یک شرکت معتبر و متخصص استفاده از مجریان و تکنسین های مجرب و متعهد است. از آنجا که اجرای نماشویی و شستشوی نمای ساختمان امروزه با راپل یا همان کار با طناب انجام می شود، پرسنل علاوه بر مسلط بودن به راپل باید در انجام کار شستن نما نیز متخصص باشند. در واقع پرسنل مجری، راپل کار هایی هستند که کار نماشویی ساختمان را انجام می دهند.

نیروهای انجام کار چنان چه مبتدی باشند علاوه بر درست انجام ندادن کار ممکن است به نمای ساختمان نیز آسیب برساند. نیروهای مشغول در شرکت نماسازان پیشرو تجربه ای حداقل 8 ساله در امر شستن نمای ساختمان دارند. در طی سالیان فعالیت خود تمام پرسنل از فیلترهای متفاوتی رد شده اند و تنها آنهایی در شرکت ما ماندگار شده اند که از هر لحاظ شرایط مساعدی داشته اند.

نداشتن ترس از ارتفاع و عدم اعتیاد به مواد مخدر دو موردی هستند که به نوعی خط قرمز این کار محسوب می شوند.

استفاده از روش های استاندارد

یک شرکت مجری نماشویی و شستشوی نمای ساختمان باید بداند که راه و روش نظافت و تمیز کاری هر مدل از نما چگونه است. به طور مثال با آن روشی که نمای آجری شسته می شود نمی توان نمای شیشه ای را تمیز کرد. شرکت نماسازان پیشرو با تجربه ای زیاد در طی سالیان فعالیت خود از بهترین روش ها در این خصوص استفاده می کند.

شستشوی آجر نمای ساختمان بدون داربست
شستشوی آجر نمای ساختمان بدون داربست

برگزیدن بهترین روش و پیشنهاد آن به مشتریان جز وظابف یک شرکت نماشویی است. با این کار هم نمای ساختمان به بهترین نحو نظافت خواهد شد و هم در هزینه صرفه جویی خواهد شد. ما در مقاله های مختلف به این روش ها اشاره کرده ایم. چنانچه خواهان مطالعه بیشتر در این خصوص هستید می توانید با توجه به جنس نمای خود از لینک های زیر استفاده نمایید.

شستشوی نمای سنگی ساختمان

شستشوی نمای آجری ساختمان

شستشوی نمای کامپوزیت

شستشوی نمای شیشه ای

شستشوی نمای سیمانی

رعایت نکات ایمنی توسط شرکت مجری

مورد بعدی که می بایست حتما در حین اجرای کار رعایت شود ایمنی است. پیمانکار یا همان مجری شستشوی نمای ساختمان موظف است تمام وسایل و ادوات لازم را در اختیار پرسنل خود قرار دهد. همچنین طی بازه های زمانی مشخص باید وسایل چک شوند و اگر نیاز به تعویض و ترمیم دارند اقدام شود.

 

علاوه بر موارد فوق در حین انجام کار باید تمهیدات لازم جهت عدم عبور و مرور از زیر کار اندیشیده شود. محصور نمودن پایین کار توسط نوار خطر به عهده کارفرما و مدیر ساختمان می باشد. البته که مجریان کار نیز باید همیشه حواسشان به ابزارها و مصالح باشد که دچار ریزش نشوند. برای شستن نما شرکت مجری باید این نکته را به مدیر ساختمان خاطر نشان نماید که به تمامی واحد ها اعلام کند که پنجره های خود را ببندند. همچنین حضور آنها در منزل به منظور آمادگی جهت نفوذ آب احتمالی به داخل ضروری است.

عدم آسیب به متعلقات ساختمان

از دیگر مسئولیت ها و وظابف شرکت مجری این است که در حین کار آسیبی به ادوات و قسمت های مختلف ساختمان وارد نشود. از آنجا که عملیات نماشویی و شستشوی نما با طناب انجام شده و از داربست استفاده نمی شود خود به خود تا حد زیادی از آسیب به ساختمان جلوگیری می شود.

نماشویی ساختمان با طناب
نماشویی ساختمان با راپل

طناب های مربوطه برای دسترسی به نما روی پشت بام مهار می شوند و به هیچ عنوان آسیبی به ساختمان وارد نمی کنند. تنها نکته مهم این است که پرسنل باید حواسشان به وسایلی که به خودشان نصب می کنند باشد تا به شیشه ها و چراغ های روی نما آسیبی نرسد. نماشویی با واترجت یکی از رایج ترین و بهترین روشها برای شستشوی نمای ساختمان است. در استفاده از این روش باید حواسمان به فشار آب باشد. چرا که در صورت فشار آب بیش از حد احتمال آسیب به نما بالا می رود.

بیمه بودن پرسنل شرکت نماشویی

یکی از وظایف و شاخصه های یک شرکت معتبر برای انجام کارهای در ارتفاع و نمای ساختمانها، بیمه نمودن پرسنل خود است. این بیمه که به عنوان بیمه مسئولیت یا بیمه حوادث معروف است ضامن جبران خسارت در صورت بروز حادثه برای پرسنل می باشد.

در واقع شرکت باید قبل از شروع کار بیمه نامه را به رویت کارفرما برساند و شماره آن را نیز در قرارداد ذکر نماید. توجه به این نکته بسیار مهم است که چنانچه فردی خودش را بیمه نماید و حادثه ای رخ دهد بیمه تقبل نخواهد کرد و جبران خسارت به عهده مشتری خواهد بود. در شرکت نماسازان پیشرو تمامی تکنسین ها تحت پوشش بیمه ای هستند که توسط مدیر شرکت رد می شود. در واقع باید یک کارفرما پرسنل خود را بیمه نماید.

 

عقد قرارداد با کارفرما

برای انجام نماشویی و شستشوی نمای ساختمان حتما باید با شرکتی وارد کار شد که در ابتدای امر با شما قرارداد منعقد می کند. انعقاد قرارداد بین طرفین باعث می شود تا هم کارفرما و هم پیمانکار از وظابف خود آگاه شده و کار طبق اصول خود پیش رود. در این صورت طرفین مجبور به رعایت یک سری وظایف از پیش تعیین شده خواهند بود و مطمئنا مشکلی در حین اجرای کار رخ نخواهد داد.

به طور مختصر مواردی از قبیل مشخصات طرفین، موضوع قرارداد، مبلغ کار، تعهدات طرفین، گارانتی کار و یک سری توضیحات در قرارداد ذکر خواهد شد.

شرکت نماشویی منصف در اعلام قیمت

قطعا برای انجام هر کاری قیمت و هزینه برای همگان مهم خواهد بود. اما قیمت مناسب در کنار کار با کیفیت موضوعی است که هر عقل سلیمی آن را می پذیرد. یک شرکت مجری معتبر جهت انجام کار شستشوی نمای ساختمان علاوه بر انجام با کیفیت کار باید قیمتی مناسب و منصفانه برای اجرای کار در نظر بگیرد.

کارشناسان شرکت ما پس از تماس مشتری و رویت کار تمام توضیحات و این که چه کاری با چه متریالی انجام می شود، ارائه و سپس قیمت خواهند داد.

قیمت نماشویی با راپل
قیمت نماشویی با راپل برای سنگ گرانیت

قیمت کار بستگی به مواردی همچون حجم کار، جنس و ابعاد نما، نوع متریال به کار رفته، میزان تمیزی و کثیفی نما و … دارد. اگر می خواهید قیمت ها را مقایسه نمایید حتما در شرایط کاری یکسان باید این کار را انجام دهید. این بدین معنی است که از همه مدعوین برای انجام کار ریز عملیاتی که قرار است انجام شود را بپرسید و سپس قیمت آنها را جویا شوید. برای مطالعه بیشتر در این زمینه توصیه می شود مقاله قیمت نماشویی شرکت ما را بررسی نمایید.

شرکت مجری نماشویی در تهران

به طور قطع شستشوی نما و نماشویی در کلان شهرهایی مثل تهران بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. آلودگی هوا و تردد بیش از حد اتومبیل ها باعث می شوند که در تهران بیشتر از شهرهای دیگر به شستن نما نیاز باشد. برای اینکه به شرکت های نماشویی در تهران دسترسی پیدا کنید کافی است در گوگل سرچ نمایید.

بعد از این کار می توانید از چند مورد برای استعلام قیمت و توضیحات درخواست نمایید که از کار بازدید نمایند. در انتها با توجه به موارد گفته شده در این مقاله می توانید بهترین شرکت را انتخاب نمایید.

شرکت نماسازان پیشرو به طور کاملا تخصصی در این حوزه در تهران مشغول فعالیت می باشد. پس از تماس شما کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

شرکت مجری شستشوی نما در کرج

یکی دیگر از کلان شهرهایی که به شستشوی نمای ساختمان در بازه های زمانی مشخص کاملا نیاز است، شهر کرج و توابع آن است. همانند شرکت های دیگر شرکت نماسازان پیشرو در این منطقه نیز آماده خدمت رسانی به ساکنین کرج می باشد.

انجام کار با بهترین کیفیت و قیمت خواهد بود. توصیه می شود برای مطالعه بیشتر مقاله شستشوی نما در کرج را رویت نمایید.

شستشوی نما در کرج
شستشوی نما در کرج

انتخاب بهترین شرکت نماشویی ساختمان

در این مقاله تنها هدف ما بر این بود که برای شما از وظایف یک شرکت معتبر برای شستشوی نما بگوییم. نظر ما این است که تمام مسائل برای همه مردم باید شفاف سازی شود. در این صورت هم تصمیم گیری برای آنها راحت تر شده و هم مجری کار می داند که باید وظایف خود را تمام و کمال انجام دهد. در واقع عقیده ما این است که درآمدن پول باید حلال بوده و با صداقت همراه باشد.

ما نمی گوییم بهترین شرکت مجری شستشوی نمای ساختمان هستیم اما حداقل تمام گفته های این نوشته را رعایت می کنیم. به علاوه این امکان را به مشتریان می دهیم که در مورد ما از مشتری های قدیمی تر بپرسند و نمونه کارهایمان را مشاهده نمایند.

شرکت نماسازان پیشرو از سال 1388 تا کنون به طور تخصصی در حیطه خدمات نما با طناب در تهران کرج مشغول است. اجرای شستشوی نما در کرج و تهران عمده فعالیت ما است. اما در صورت نیاز در تمامی نقاط کشور در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

برای دیدن نمونه کارها می توانید از صفحات ما در یوتیوب و آپارات بازدید نمایید.

0/5 (0 نظر)
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تماس با ما