کا با طناب در ارتفاع

هنگام کار با طناب در ارتفاع  یک بند ایمنی توسط طناب به یک خط و یک نقطه لنگر ایمن می شود و به کارگران اجازه می دهد تا هنگام کار با طناب در ارتفاع ، کارهای مختلفی را با خیال راحت انجام دهند. مهاربندها توسط  کارگران ساختمانی استفاده می شوند و برای محافظت از کاربر هنگام صعود یا کار در ارتفاعات قابل توجهی طراحی شده اند.

 

کار با طناب در ارتفاع

کار با طناب در ارتفاع

برای مطالعه بیشتر از قیمت نماشویی ساختمان روی لینک سبز رنگ کلیک کنید.

کار با طناب در ارتفاع

کار با طناب در ارتفاع ، معمولاً نیاز به استفاده از یک تابلوی ساختمانی دارد. سازندگان ، تمیز کننده های پنجره و دیگران که کار آنها اغلب شامل اصلاح یا تمیز کردن چیزی در سطوح بالایی ساختمان است ، عموماً دارای مهارتی هستند.

انواع مختلفی از بندهای ایمنی از جمله مهار ساختمانی وجود دارد. کارگران در زمینه داربست و کوهنوردان و کفگیرها ممکن است در مکانی که کاربر در آن قرار دارد از نوع مهار ایمنی استفاده کنند ، این نوع مهار برای کوهنوردان کاربردی ترین است زیرا باعث انعطاف پذیری زیادی در حرکت می شود. نشستن در مهار ، پاها و رانهای فرد را ایمن می کند و آنها را در حالت نشیمن به حالت ایستاده نگه می دارد. کارگران از قابهای پنجره ای در سطوح بالا نقاشی می کنند.

استفاده از کمربند هنگام کار با طناب در ارتفاع

اگر از کمربند نشستن استفاده می کنید ، تسمه ها باید بدون نیاز به لغزش روی پاها و ران ها قرار گیرند. کمربندهای کمر باید به اندازه کافی محکم باشند که نتوانند از باسن پایین بیایند ، زیرا لغزش در لبه ساختمانی می تواند خطرناک باشد. بندهای قفسه سینه نیز باید به خوبی متناسب باشند ، اما نه آنقدر محکم که در تنفس کارگر اختلال ایجاد کند. تسمه های قفسه سینه هنگام کار در ارتفاع قابل توجهی از زمین ، امنیت بیشتری را ایجاد می کنند.

 

کار با طناب در ارتفاع

کار با طناب در ارتفاع

تکنسین کار با طناب در ارتفاع

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *