نورپردازی و تعویض لامپ های روی نما

برای مشاهده کامل مقاله روی “جزئیات بیشتر” کلیک کنید

خدمات نماسازان پیشرو

نورپردازی و تعویض لامپ های روی نما

در عصر حاضر نورپردازی نمای ساختمان بحثی کاملا رایج محسوب می شود. نورپردازی می تواند به نما روح ببخشد و باعث زیبایی هر چه بیشتر نما شود.

اگر در حین ساخت نما نورپردازی انجام نداده اید می توانید تنها با یک تماس از گروه کار در ارتفاع نماسازان پیشرو برای انجام کار خود بهره مند شوید.

برای این امر به هیچ عنوان نیاز به داربست نمی باشد و تکنسین های کار در ارتفاع ما بدون نیاز به داربست و با متد راپل یا همان کار با طناب در ارتفاع این نیاز شما را برطرف می نمایند.

نورپردازی نمای ساختمان طبق سلیقه شما انجام خواهد شد. شما آنچه را که می خواهید به ما گفته و مابقی امر را به ما بسپارید.

کارهای برق کشی و یا همان سیم کشی نما در ابتدا انجام شده و سپس هر مدل لامپ و ادوات مورد نیاز سر جای خود تعبیه می گردند. لامپ های متنوعی برای این امر در بازار موجود بوده که هر یک ویژگی منحصر به فرد و بازدهی خاص خود را دارا می باشند.

همچنین شما می توانید برای تعویض لامپ های سوخته نمای خود به ما مراجعه نمایید. این کار در اسرع وقت و با نازلترین قیمت توسط کادر اجرایی متخصص ما انجام خواهد شد.

هر نوع اتصالی و مرمت نورپردازی نمای ساختمان شما توسط ارتفاع کاران ما که آشنایی کامل به مباحث فنی و برق ساختمان دارند، قابل انجام می باشد.

گروه کار در ارتفاع نماسازان پیشرو ارائه دهنده تمامی خدمات کار در ارتفاع با طناب با 5 شعبه فعال در سطح شهر تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

0/5 (0 نظر)

تماس با ما