پوشاندن پاسیو و نورگیر با توری

برای مشاهده کامل مقاله روی “جزئیات بیشتر” کلیک کنید

خدمات نماسازان پیشرو


پوشاندن پاسیو و نورگیر با توری

امروزه پوشاندن نورگیر پاسیو حیاط خلوت ساختمان به منظور عدم ورود پرندگان مزاحم و کثیف کاری ساختمان توسط فضله های آنها امری اجتناب ناپذیر است.

برای این امر باید دو مورد مهم را مد نظر قرار داد. مورد اول از بین نرفتن نور طبیعی ورودی به ساختمان است. مورد دوم انجام این مورد با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه است.

با توجه به دو مورد اشاره شده در بالا بهترین راه حل برای بستن پاسیو ها استفاده از توری فرنگی گالوانیزه و ضد زنگ است. توری ها علاوه بر قیمت مناسبی که نسبت به پلی کربنات ها دارند به هیچ وجه جلوی نور طبیعی را نمیگیرند.

متد انجام این کار توسط طناب یا همان راپل بوده و دیگر نیاز به بستن داربست آن هم با قیمت بالا و ایمنی کم نمی باشد. کار با طناب علاوه بر کم هزینه بودن و سریع بودن از ایمنی بالایی یرخوردار است.

برای پوشاندن نورگیر پاسیو حیاط خلوت ساختمان با توجه به متراژ دهنه کار چند ردیف توری به هم بافته شده و سپس روی نورگیر پهن می شود. این توری ها از طرفین کشیده شده و توسط پیچ و رولپلاک مهار می شوند.

توری ها به صورت چشمه به چشمه به هم بافته می شوند و اینگونه نیست که مثلا در فواصل یک متر به یک متر به هم وصل شوند.

قیمت انجام این کار پس از تماس شما و بازدید کارشناسان ما از محل پروژه و با توجه به حجم کار و متریال مصرفی اعلام خواهد شد.

به طور قطع بهترین روش برای رهایی از شر پرندگان مزاحم پوشاندن نورگیر پاسیو حیاط خلوت ساختمان با توری می باشد.

0/5 (0 نظر)

تماس با ما